Alert icon
We're changing our privacy policy. This stuff matters.  Learn more  Dismiss

Zo Moeilijk - Was Me Naam

Loading...

Sign in or sign up now!
188,476
Loading...
Alert icon
Sign in or sign up now!
Alert icon

Uploaded by on Jan 19, 2009

Samen met de Amsterdamse sneaker- en kledingwinkel Patta en sportmerk ASICS is een serie van drie videoclips geschoten met prominente artiesten van Top Notch. In het kader van de release van een bijzondere sneaker op 31 januari, de Patta x ASICS Gel Lyte Speed Pack, trapt Zo Moeilijk het drieluik van video's af met 'Was Me Naam'.

Voor meer informatie over de 'Patta x ASICS Gel Lyte Speed Pack' check je http://Patta.nl en http://Endorsed.nl, de echte liefhebber ligt natuurlijk vanaf 30 januari in een tentje bij Patta voor de deur.

Was Me Naam staat op het labeldebuut van Zo Moeilijk: Nijmeegse Modo. Nu in de winkel!

http://www.top-notch.nl
http://www.zomoeilijk.com
http://www.asics.nl

CREDITS:

Regie: Gijs Pouwels
Camera: Paul Ozgur
Camera ass.: Adriaan van de Polder, Wouter Verberkt
Gaffer: Thijmen Doornik
Licht ass./grip: Pim Trum, Juul Thielen, Gido Gil
Opnameleiding: Rick Peters
Production Design: Emmanuel Adjei
Breakers: Allison Robert & Kevin Koopal

Category:

Music

Tags:

License:

Standard YouTube License

Link to this comment:

Share to:

Top Comments

  • @lynoon1

    Ja jonge de beat klapt als n sm koppel die elkaar staat te pakken

  • @selinapattipeilohy23

    jij spoort niet

see all

All Comments (794)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • heerlijk!

  • rosco ziet er stoned uit btr doet hij zn bril weer op

  • ben je zo achterlijk snap je niegt wat der staat! echt dom! Ik zeg gewoon wat je ziet in de videoclip. Kom jij aan met zo een domme achterlijke zin! waar slaat dat op man! Je bent echt dom! ken je niet lezen wat der staat! dat heeft niks te maken met JIJ spoort niet!tsss pfff whahahahahahhahhahah .. Echt ik moet hier echt om lachen op zo een dommuh reactie!

  • Deze mensen-zangers hebben het echt wel koud. Zo te zien is het er echt koud. Waarom dragen ze niet een grotere jas?de video ziet erg koud uit de lucht die ze uitblazen is echt wel koud.Ik bedoel een warmere jas!

  • Deze mensen-zangers hebben het echt wel koud. Zo te zien is het er echt koud. Waarom dragen ze niet een grotere jas?de video ziet erg koud uit de lucht die ze uitblazen is echt wel koud.

  • NIJMEGEN DE GEKSTE!

  • @058H256 ja man, vanavond in romein, kk vet

  • Volgende week vrijdag, zo moeilijk live !! gekke gekke shit

  • Hard, respect uit 030

View all Comments »
Loading...
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more