Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

Minecraft - Poradnik dla zaawansowanych #8 - Mechanika pułapek, czyli jak powitać gościa part. 2

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like MrIwarov's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike MrIwarov's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add MrIwarov's video to your playlist.

Uploaded on Apr 23, 2011

Witam, jestem Iwar, a to odcinek moich poradników (a raczej jego pierwsza część) całkowicie poświęcony podstawą zmniejszania populacji graczy na serwerach multiplayer, czyli mówiąc po ludzku, sposobom za urąbanie paru graczy w satysfakcjonujący sposób.

W poradniku nie zobaczycie wielu typów pułapek, może jeden czy dwa ale nie więcej, chcę tylko zapoznać was z ich mechaniką i zachęcić do samodzielnej zabawy z psychiką waszych ofiar.

Pułapki te będą zabijac każdego nie nieśmiertelnego gracza jako że nie korzystają one z badziewia takiego jak strzały lecz siły żywiołu. (Trochę grawitacji, może jakiś ogień na netherracku, zabawa w podtapianie i zasypywanie żywcem i eksplozje oczywiście)

A więc jeżeli wasz sąsiad kradnie wasze diamenty, to niczym Leonidas wtrąć go do dołu z wodą i pogrzeb żywcem, niech skończy niczym golum (LotR) zatopiony w magmie! MUHAHA, koniec z grzebaniem w waszych domkach!

*Pan Iwarov nie odpowiada za to, co uczynią z wami adminowie waszych serwerów, gdy jeden z nich wpadnie w waszą pułapkę i nie wykaże ni krzty poczucia humoru. Nie bierze też on odpowiedzialności za idiotów, którzy zapomną o swoich pułapkach i sami siebie ukatrupią.*

Wysil trochę wyobraźnię! Morduj ludzi! :D

Byłbym wdzięczny za dawanie kciuków w górę, nic to was nie kosztuje, a motywuje do działania (kciuki w dół możecie sobie odpuścić), i naprawdę będę wręcz ociekał wdzięcznością do tych was, którzy zechcą kliknąć dla mnie ten fajny, szary guziczek z napisem Subskrybuj (albo też żółty, jeżeli znajdujecie się na moim kanale).

Chciałbym też zachęcić was do pisania w komentarzach wszelkie sugestie a także jeżeli jest coś, czego budowę chcielibyście poznać, z chęcią pomogę.

Mam nadzieję że poradnik będzie pomocny, z góry dziękuję.
Iwar.

  • Category

  • License

    Standard YouTube License

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Advertisement
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to