Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

Рогань: Справжні друзі зроблять для тебе більше!

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like Юрий Высовень's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike Юрий Высовень's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add Юрий Высовень's video to your playlist.

Uploaded on Feb 18, 2008

14 лютого День закоханих, саме до цієї дати випущений новий ролик ТМ «Рогань», який продовжує кампанію, з ідеєю утіленою в слогані «Дружба, як вона Є».

Ролик виконаний у цікавій гумористичній формі, з несподіваною розв'язкою.
Справжні друзі об'єднані загальною ідеєю та допомагають утілити її в життя. Заради друга вони готові навіть зірку з неба дістати. Ти завжди можеш розраховувати на справжніх друзів: справжні друзі не просто завжди прийдуть на допомогу, але й зроблять для тебе більше. Друзі готові роздобути для тебе пелюстки мільйона червоних троянд, і таким чином допомогти тобі підкорити свою дівчину.
Друзі не підведуть!

Зйомки ролика проходили в Криму та в Києві. Режисер ролика, Аллен Мартінес (США), вже працював для компанії «САН ІнБев Україна» раніше (ролик «Чернігівське» «Гаудеамус»). Для фінальної сцени дійсно довелося скупити всі Кримські троянди, але хіба це може зупинити справжніх друзів готових прийти тобі на допомогу.

«САН ІнБев Україна» сім років лідирує на українському пивному ринку, частка — 38%. До складу ВАТ «САН ІнБев Україна» — лідера національного пивного ринку та підрозділу першої за обсягом в світі пивоварної компанії InBev, входять три великі пивзаводи у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів компанії складається з міжнародних марок: Stella Artois, Beck's, Brahma, Staropramen, Leffe, Hoegaarden, Lowenbrau, а також національних: Чернігівське, Рогань, Янтар, TALLER.

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

The interactive transcript could not be loaded.

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to