Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

si te rikthejme fotot e fshira nga nje aparat,usb,ose pc

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like ToPsEkReTkUrIoZiTeTe's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike ToPsEkReTkUrIoZiTeTe's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add ToPsEkReTkUrIoZiTeTe's video to your playlist.

Published on Jun 25, 2012

https://www.facebook.com/TOP.Secret.K...
Linku per te shkarkuar programin Recuva: http://www.filehippo.com/download_recuva
jepi download lastest version dhe ndiqni hapat me ane te videos rreth instalimit dhe rikthimit te fileve,dokumenteve,dosjeve,dhe fotove nga nje aparat usb ose kompjuter pa pasur nevoje te paguani njerez qe marrim para per gjera qe ju kushton shum pak ti dini :))) PERSHENDETJE NGA STAFFI I TOP SECRET KURIOZITETE
https://www.facebook.com/TOP.Secret.K... NA MBESHTESNI NE FACEBOOK !

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to