Denis pokora - Svetlana Makarovič o istospolni usmerjenosti
Top Comments
All Comments (22)
-
Stara je prismojena.
-
Oprosti ampak ti si debil-brez zamere
-
KURWA STARA!!!!! MISL D SI VSE LOHK DOVOL!!! NOBENGA SPOŠTOVANJA NE ČUTM DO TEBE!! NOBENGA!! TO JE ZAME SOVRAŽNI GOVOR!! ZA TO BI JO MOGL ZAKONSKO PREGANJAT!!
-
Tole seveda ni sovražni govor??????
-
baba je za šporget ne pa za knjige pisat!
-
Kosovel je verjetno od vseh nastetih se najbolj levicarsko usmerjen.
-
@MultiMetaldemon boris pahor je zate vprašljiv? te smem vprašat-si mogoče prebral kakšno njegovo delo?
-
Ti tvoji levi umi razen kosovela so zelo vprašljivi.
-
Takole je: Normalne povedi ne zmoreš slovnično pravilno tvorit, vejic ni nikjer, tvoj argument je na nivoju tretješolčka, očitno je tvoja izobrazba omejena, zato te lepo prosim, da ne razglašaš, da bi tudi ti bil to sposoben delati.
Lep dan,
K
Edina ženska ustvarjalka, ki bo ostala v spominu še mnogo generacijam. Zelo jo spoštujem.
Slovenci smo vedno premalo cenili naše največje ume: Drnovška, Žižka, Borisa Pahorja, Makarovičevo, Kosovela in še mnoge druge, ki so nam sporočali in nam sporočajo pomembne stvari, ki pa jih večina ne želi slišati.
Sakoderman 1 year ago 13
Uzitek, koji k*rac si ze ti, da lahko po svojih precepcijah govoris folku kaj in kako? Nobeden. :)
Kaj tebe briga kdo kaj je in zakaj in nvem kaj..A zto d boš ohranu našo prelepo domovino? Dej, vsi bomo pocrkal, slej k prej. Sprov se k seb, k si mal latentn.
Majkemi, cist prov je povedla :)
wrongdirection0 2 years ago 4