Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

MICHAL Z KOUZELNÉ ŠKOLKY BAVIL MALÉ I VELKÉ

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like Město Ústí nad Orlicí's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike Město Ústí nad Orlicí's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add Město Ústí nad Orlicí's video to your playlist.

Published on Oct 14, 2012

V neděli 14. října zavítal do Roškotova divadla se svým dětským představením Michal Nesvadba, kterého znají především malí diváci z televizní Kouzelné školky. Dětském představení nazvané „Michal je pajdulák" plné zábavy a soutěží pro děti přilákalo plné hlediště. Michal z Kouzelné školky měl u malých, ale i velkých diváků veliký úspěch. Po vystoupení měli všichni možnost se s Michalem vyfotit.

Michal Nesvadba patří mezi současné nejoblíbenější protagonisty pro děti, je již třináctým rokem autorem scénářů a tváří sledovaného dětského televizního pořadu Kouzelná školka a je autorem sedmi hodinových divadelních vystoupení a Velké galašou, se kterými navštěvuje města a místa po celé ČR.

Více informací naleznete na www.kouzelnaskolka.cz

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to