Alert icon
We're changing our privacy policy. This stuff matters.  Learn more  Dismiss

Ostatnie słowa polskiego geologa prz e egzekucja Piotr Stanczak Polish Engineer pakistan

Loading...

Sign in or sign up now!
2,412,680
Loading...
Alert icon
Sign in or sign up now!
Alert icon

Uploaded by on Feb 8, 2009

Ostatnie słowa polskiego geologa prz e egzekucja Piotr Stanczak Polish Engineer killed by taliban pakistan

  • likes, 166 dislikes

Link to this comment:

Share to:

Top Comments

  • Fucking muslim whores!

  • Głosujcie na Janusza Korwina-Mikke w wyborach samorządowych! Z takim premierem czułbym się godnym obywatelem tego skorumpowanego kraju. TYlko on jest w stanie wydobyc nas z tego marazmu i złodziestwa. Oglądnijcie parę filmików z jego udziałem a zarozumiecie że jest inteligentny i kompetentny. Głosujcie na JKM tak jak ja!

see all

All Comments (1,102)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • for god's sake

  • @wolvess84 ____PRZEPIS na "SWIATWY POKOJ"---------WYBIC WSZYSTKICH ARABSKICH KOZOJEBOW....NUKE MECA & MEDINA and give the land to the JEWS !!! 

  • W Polsce będę tępić Arabów jak się pojawią . Zarzucicie mi że nie każdy Arab to morderca . Ok ale co mnie to ? Piotr Stańczak też nie był mordercą czy najeźdźcą , a zginął w bestialski sposób !!

  • Religion of peace.

  • fucking pattans...

    

  • Banda arabskich zbrodniarzy! Czas na drugie Nangar Khel!

  • kto pierwszy zaczoł mordować zachów czy arabowie ? zastanówcie się czemu do tego doszło ? bo Polski rząd wpierdala się w nie swoje wojny... Śmierć USA !

  • DIE IF YOU CAN'T READ!

  • cóż arabska nacjo nie dziw się że Świat cię nienawidzi ... brak ludzkich odruchów = brak tolerancji ...

View all Comments »
Loading...

0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more