Doorkomst IC (ter hoogte van Nunspeet) ri. ZL
Uploader Comments (jakjomor)
All Comments (5)
-
zomaar wat vragen: Mag je als meester wel onderweg zulke opnamen maken? En ik kan me voorstellen dat je wel een zonnebril nodig hebt tijdens zo'n rit. Maar toppie om te zien. Mijn opa is helaas al jaren overleden maar die had als ouderwetse HC - met zo'n brede rode leren riem om - dit nog eens moeten zien!
-
@jakjomor Ik weet precies wat je bedoelt, ik heb al geprobeerd om te solliciteren als machinist (heb jaren lang bij een museum spoorweg gewerkt als stoker en rangeerder, dus de trein verslaving heb ik altijd al gehad) maar helaas, de NS accepteerd geen open sollicitaties, vacatures worden eerst intern ingevuld, dus dat kan nog wel jaren gaan duren.
Maar ik geef niet, mijn droom blijft om eens voor op de bok te zitten.
Geniet van het mooie uitzicht, je hebt echt wel een droom baan. Fijne dag!
Als intern niet aan de vraag kan worden voldaan wordt er extern geworven. Ik kom zelf ook van buiten NS. Gewoon blijven proberen, er blijft vraag naar personeel, door uitvloeiing. Succes
jakjomor 1 year ago
Prachtig uitzicht, wordt er gewoon jaloers van.
CRTukker 1 year ago
@CRTukker
Zo heeft ieder jaargetijde zijn eigen charmes. Ik geniet er elke keer van. Het is een prachtig vak.
Dank voor je bericht.
Gr.Hans
jakjomor 1 year ago