Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

Marsz Niepodległości 2011. Tego nie zobaczyłeś w TV. HD 720p, 57 minut

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like MrBibularz's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike MrBibularz's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add MrBibularz's video to your playlist.

Uploaded on Nov 12, 2011

Po obejrzeniu tego filmu zrozumiesz, dlaczego ani jeden fragment marszu nie został pokazany w postkomunistycznych stacjach TV i dlaczego dokonano prowokacji z zamieszkami w Warszawie. Medialni manipulatorzy nie mogli pozwolić na to, by ludzie przed telewizorami zobaczyli na marszu "faszystów" antyfaszystowskie transparenty. A widok 20-tysięcznego* tłumu krzyczącego "precz z komuną" tym bardziej mógł wywołać niezdrowe odczucia w głowach milionów telewidzów...
W 48 minucie filmu widać przygotowania do ataku na uczestników Marszu PRZED podpaleniem samochodów TVN przez nieuczestniczących w marszu chuliganów. Po chwili widać wycofanie oddziału policji ochraniającego samochody, a następnie dochodzi do ataku na manifestację. Powstaje pytanie, dlaczego nie ewakuowano samochodów TVN i wycofano policję, pozostawiając je na pastwę chuliganów?
Być może był to tylko błąd policji, a nie celowa prowokacja, jednak faktem jest, że samochód TVN mógł odjechać w chwili gdy pojawili się agresywni bandyci, a nie tylko nie odjechał, lecz został zostawiony samopas. Wokół były zgromadzone ogromne siły policji, jeśli oddział przy samochodzie nie dawał sobie rady, w ciągu minuty mógł być powiększony kilka razy - został zaś wycofany, po czym dokonano spektakularnego ataku na całą manifestację, choć reszta zgromadzenia nie dokonywała żadnych aktów przemocy. Odwrotnie - organizatorzy usiłowali odgonić bandytów (widać to na filmach umieszczonych na Youtube).

Aktualizacja 1:
Zdjęcia wykonane na Placu na Rozdrożu, które potwierdzają podejrzenia prowokacji:

http://pokazywarka.pl/4oed8m/

Aktualizacja 2:
* Po obejrzeniu filmu poniżej, zrobionego przez kogoś na ulicy Pięknej, widać, że w rejonie tej ulicy i na Pl. Konstytucji zostało odciętych kilka tysięcy ludzi - można więc przyjąć, że na marsz przyszło ponad 25 tys. osób:

http://www.youtube.com/watch?v=JIyFWg...

Aktualizacja 3:
Rozmowa ze świadkiem opisującym pojawienie się bojówki podpalaczy. Drugi film pokazuje wcześniejsze podpalenie samochodu policyjnego przez policjantów.

http://www.youtube.com/watch?v=_Qxy40...

http://www.youtube.com/watch?v=5Lah6I...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Advertisement
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to