Uploaded by artiestvooru on Apr 1, 2011
80ties en 90ties live! - three beauties and one beat
Op zoek naar een coole band die de disco vloer plat speelt? Of heb je liever een DJ die moderne lounge en dance draait? Vanaf nu hoef je niet meer te kiezen. 80ties en 90ties live! is een live band met de soundkwaliteit van een DJ.Three beauties and one beat! Live beats met zang en percussie. 80ties en 90ties live! is een unieke combinatie van één, twee of drie live zangeressen met een virtuoze DJ/toetsenist. Deze "Master of the beats" draait en mixt als een DJ , maar speelt daarnaast ook nog live de toetsen, de zang (en percussie) is volledig live. Zo heb je the best of both worlds: het live-gevoel van een band én de flexibiliteit en de soundkwaliteit van een DJ.
Een volledig nieuw entertainmentconcept van topkwaliteit.
De muzikanten van 80ties en 90ties live! hebben ervaring in het top van het evenementencircuit. Met de band van André Hazes stonden zij in Ahoy, het Olympisch Stadion en de ArenA. Zij speelden met John Miles, The Trammps, Marco Borsato, Willeke Alberti, Frans Bauer, Lee Towers, Anita Meijer, Jocelyn Brown en vele anderen.
Het repertoire van 80ties en 90ties live! kent geen beperkingen. Het is modern en vernieuwend , maar houdt altijd rekening met de verwachting van het publiek. 80ties en 90ties live! speelt bekende Danceclassics én Disco Hits uit de seventies, eighties, nineties en zeroes. De band past zich volledig aan uw wensen aan: Als echte professionals beheersen de muzikanten van 80ties en 90ties live! elke stijl: van Disco tot Dance, van Jazzy Lounge tot Pop, van luisterlied tot dancebeat.
Het geluid is zo perfect, dat u denkt na een CD te luisteren en de band weet haar geluidsniveau altijd aan uw verwachtingen aan te passen. Nooit meer een valse noot of een piepend microfoon!
Kwaliteit? Bekijk onze video`s en oordeel zelf.
Recensies:
Rita Kock, 26.2.2011
Hallo Pianist,
Nogmaals bedankt voor je optreden, we hebben al heel veel complimenten mogen ontvangen,
Dus bij dezen geef ik ze ook graag door. Wil je voor ons ook de complimenten overdragen aan de zangeres, ook hierover niks als lof!
Mede door jullie inzet is het een super feest geweest waar wij zeker erg van hebben genoten, THANKS!
Hartelijke groet,
Rita en Ron
Arjan van Bruggen, 30.1.2011, Color Art
Beste Pianist
Via deze weg wil ik je hartelijk danken voor het steengoede verzorgen van onze avond. Vele complimenten hebben wij over jullie gehad, alles klopte. Mocht ik je nog ergens kunnen aanbevelen zal ik dat zeker doen.
Veel dank
Arjan van Bruggen
Petra Arnoutse, UVA, 27.1.2011
He hallo Pianist!
Toch nog even een mailtje van mijn kant. Nogmaals heel erg bedankt voor een bijzonder geslaagde avond!! Ik vond jullie geweldig, en met mij velen, we hebben enorm genoten. En zelfs zo dat we jullie zullen herinneren voor een volgend congres dat we organiseren. In juni 2013 organiseren we een veel groter congres (HPLC 2013 Amsterdam, ruim 1000 genodigden) en wellicht kunnen we iets rondom jullie (9n vol ornaat) organiseren. We zullen zien.
Nogmaals bedankt, voor de goede muziek, en niet in het minst ook voor het meedenken en anticiperen over de organisatie/indeling van de avond. Het was prettig met jullie samen te werken!
Petra Aarnoutse
Edgar en Tessy Haest, 17.12.2010
Beste Pianist en Zangeres,
Wij willen jullie beide bedanken voor de gezellige en fantastische avond die wij op onze trouwdag beleefd hebben. Onze gasten houden dan ook zeker zoveel van kletsen dan van dansen. En dat was ook het mooie deze avond: het volume was dusdanig fijn afgesteld dat zowel kletsen als lekker dansen beide goed mogelijk was.
Het optreden dat door jullie gebracht werd was zoals afgesproken en ook boven verwachting. Hierbij kunnen we ook zeggen dat sommige gasten aangenaam verrast werden dat er zo'n sfeer weggezet kon worden door twee artiesten met relatief weinig materiaal/instrumenten. Het aloude beeld dat een gehele band of DJ met complete discobar benodigd is voor een goed stukje muziek met dito sfeer is bij sommige nu wel weggenomen!
Wij zullen zeker 80ties en 90ties live! en Pianist Hilversum aanbevelen bij vrienden en bekenden. Hopelijk tot een volgende gelegenheid
Groetjes Tessy en Edgar
5:16
anita meyer live in ahoy 1988by rosachristina10,017 views
0:30
Gratis CD Lee Towers bij AD Rotterdams Dagblad en AD De Dordtenaarby ADnieuwsmedia370 views
8:28
frans bauer marianne l weber de oude accordeonby viss731056,581 views
4:07
Andre Hazes - Medleyby KorDijkstra223 views
9:21
Hurricane Showband - Valerie medleyby hurricaneband7,048 views
3:22
frans bij rené in ahoyby fbfanforever190 views
3:15
sissygirl frans bauer in maastrichtby sissygirlnetlog196 views
0:48
First showband & Frans Bauer @ Ahoy Rotterdam_ "Nacht van Oranje" 29apr2011- Will Nuruweby meneernuvre403 views
0:41
Rotterdamse zesdaagse Vrijdag 07-01-2011by DosBallos97 views
8:29
Andre Hazes FSDesignby MrFsdesign85 views
6:40
The GAME BOYS rock the 90's - medley françaisby AstorPezzoli247 views
0:39
Tros Muziekfeest op het plein 2011 Ede - Frans Bauerby markvlogchem469 views
4:24
Petra - Medley (No doubt, Coloring song, Love)by Gocglory4,787 views
3:32
anita meijer #bestezangerby sasjavanas550 views
4:09
Frans Bauer - Op rode rozen vallen tranenby rudje30108,629 views
6:37
Bauer & Weber - Medley ahoyby MarianneWeberfan881,942 views
3:54
Frans Bauer - Als ik vandaag een wens mocht doenby gloris124,159 views
3:59
Frans Bauer - Eens Komt Er Voor Jou 'n Dag (with lyrics)by Jioegui175 views
5:16
Sammie America's Mam a great Dutch band from the eightiesby a51stef1,446 views
0:41
Frans Bauer - Kerst op tropisch eiland - Ahoyby Bellabrigitte5,936 views
- Loading more suggestions...
All Comments