Alert icon
We're changing our privacy policy. This stuff matters.  Learn more  Dismiss

Toppaard Okidoki overleden

Loading...

Sign in or sign up now!
Alert icon
Upgrade to the latest Flash Player for improved playback performance. Upgrade now or more info.
60,331
Loading...
Alert icon
Sign in or sign up now!
Alert icon

Uploaded by on Jan 28, 2010

PAARDENSPORT - Okidoki, het top-springpaard waarmee Albert Zoer uit Echten in 2006 een gouden medaille heeft behaald op de Wereldruiterspelen in Aken, is op 21 juli 2010 overleden. De bruine ruin haalde met Zoer veel prijzen op diverse nationale en internationale concoursen .

Okidoki was een van de vier paarden van de Nederlandse herenequipe, bestaande uit Jeroen Dubbeldam met Up and Down, Gerco Schröder met Eurocommerce Berlin, Piet Raijmakers met Curtis en Albert Zoer met Okidoki. Gezamenlijk werden zij in 2006 in Aken wereldkampioen bij het springen. De combinatie pakte ook met het Nederlandse team de Europese titel in 2007. In 2009 veroverde Zoer met Okidoki nog brons op de Europese titelstrijd.

In januari 2010 werd Okidoki verkocht aan de Argentijn José Larocca, voor een onbekend bedrag. Maar Zoer had eerder een bod van 4 miljoen euro uit de VS afgeslagen. Op vrijdag 11 juni 2010 tijdens een wedstrijd in Cannes is Okidoki ernstig geblesseerd geraakt aan het rechtervoorbeen, toen het paard verkeerd terecht kwam. De ruin werd succesvol geopereerd aan zijn pees. Dinsdagavond 20 juli deden zich ernstige complicaties voor. Het paard werd naar de Zwitserse Bern Clinic gebracht. Een veterinair team kon niet voorkomen dat de 14-jarige Okidoki woensdagochtend 21 juli stierf aan een shock.

Okidoki verliet op 25 januari 2010 om half elf Drenthe. Met een dikke zoen namen vader Arend en zoon Albert Zoer geëmotioneerd afscheid. TV Drenthe maakte daar deze bijdrage over.

Category:

News & Politics

Tags:

License:

Standard YouTube License

  • likes, 3 dislikes

Link to this comment:

Share to:

Top Comments

  • @wasbakkie ooo okeej

  • Zoer is echt raar waarom zou je zon mooi paard verkopen... hun waren nu echt een combinatie, en ik vind, zo'n kerel die zoveel geld heeft en amper aan wedstrijden doet verdiend Oki niet. Oki is geboren voor de top... jammer dat dit zo moest aflopen maarja.

see all

All Comments (72)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • 0:31 en waar was je met je kop.. (genial! xd)

  • en waar was je met je kop.... 0:30

  • waarom is die dood?

    ♥♥♥

  • het is nooit leuk al zoon goed paard wordt verkocht en hem dat wat overkomt

    maar ik snap wel dat hij hem heeft verkocht want iedereen is geraakt door de krisis en de paarden handel gaat de laaste tijd zo slecht.

  • Je gaat toch niet een paard naar het buitenland mee nemen !!

  • Dat geweldige paard, het is echt een super domme José! Je koopt zo'n geweldig paard, da's echt dom om er dan zo mee om te gaan! P.I.P Okidoki!

  • @45lovehorse je zegt gosse maar schrijft jose xd

  • twas zoooown mooi paard.. Ik snap niet dat hij die werkelijk heeft verkocht.. Maar ook wel jammer dan dat ie is over leden een paar weken nadat hij is verkocht.. het is echt zielig.

Loading...

Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more