Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

RESTAURACJA BELLA MI Międzyzdroje Zachodniopomorskie Polska FILM STUDIO VIDEO HDV-TV Stettin Polen

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like pracowniafilmowahdv's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike pracowniafilmowahdv's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add pracowniafilmowahdv's video to your playlist.

Uploaded on May 19, 2011

PRACOWNIA FILMOWA HDV-TV zajmuje się PRODUKCJĄ FILMÓW REKLAMOWYCH i INSTRUKTAŻOWYCH na terenie całej Polski już 20 lat. Przede wszystkim w Województwie Zachodniopomorskim. Świat poszedł tak do przodu w strefie reklamy, internetu, telefonów komórkowych i tabletów multimedialnych, że każdy Hotel, SPA, Uzdrowisko, Motel, Sanatorium, Salon Kosmetyczny, Salon Fryzjerski powinien mieć w internecie swój krótki film reklamowy. Nasza PRACOWNIA FILMOWA HDV-TV produkuje takie filmy na Wasze zamówienie, które będą Waszą Najlepszą Wizytówką. Przeprowadzono badania i okazało się, że najlepiej przekonuje się klienta do swojego produktu krótkim filmem reklamowym. Proszę pamiętać, że prawie każdy na świecie posiada telefon komórkowy z dostępem do internetu, i jak bardzo dobrze wiecie wygodniej jest pooglądać sobie filmiki z YOUTUBE z Waszą reklamą jak czytać tekst i oglądać fotografie na małym ekraniku telefonu.Zabiegany klient, nie ma czasu przeglądać ogromnej ilości stron internetowych na których są tylko fotografie i bardzo dużo tekstu do czytania. Dziś klient szuka szybkiej wizualnej reklamy. Już po kilku minutach oglądania filmu powinien być zdecydowany na dany produkt. PRACOWNIA FILMOWA HDV-TV PRODUKUJE takie Filmy Reklamowe, a tym samym dostarcza Wam coraz więcej Bardzo Zadowolonych Klientów z całej Europy.Wasz Film Reklamowy będzie umieszczony na profesjonalnym portalu VIDEO VIMEO w jakości HD, oraz na stronie PRACOWNI FILMOWEJ HDV-TV Szczecin. Portal ten umożliwia skopiowanie i wklejenie Waszego filmu w pełnej jakości HD na Waszą stronę internetową w profesjonalnym oknie filmowym. Dodatkowo będzie znajdował się na kanale filmowym HDV-TV na portalu FILMOWYM YOUTUBE. Z tego portalu także można w bardzo łatwy sposób dołączyć film do swojej strony. Dla tych wszystkich którzy nie posiadają jeszcze swojej strony internetowej film będzie dostępny na Naszych stronach w każdej chwili do wykorzystania. Wystarczy dołączyć do jakiejkolwiek Waszej strony internetowej link z Filmem. Wystarczy również na wizytówkach napisać pełny link do Waszego filmu. Życzymy Wszystkim Bardzo Dużej ilości Zadowolonych Klientów. Przy ścisłej współpracy z Portalem WELLNESS CHECK Proponujemy cenę Promocyjną za wykonanie takiej reklamy.

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Advertisement
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to