Sign in to YouTube

 1. Nadia Ali - Triangle (Michael Badal Remix - Radio Edit)

 2. Marash Krasniqi dhe Mon Sokoli 1982 - Ran ne Mirdite tre Kapetana

 3. Marash Krasniqi Sulltan Hamidi

 4. Marash Krasniqi & Mon Sokoli - Po Thrret Pasha More Boshnjak - Ne Rakoc 1973

 5. Marash Krasniqi & Mon Sokoli - Qika E Shales

 6. Marash Krasniqi & Mon Sokoli - Kenga E Flamurit - Ne Rakoc 1973

 7. Marash Krasniqi - Dul Po Dvet Sulltan Hamiti

 8. Marash Krasniqi - Haj Medet Per Ket Shqipri

 9. Marash Krasniqi - Kenga E Qorr Ilazit

 10. Marash Krasniqi - Po I Mbledh Mbreti Vezirian

 11. Marash e Mhill krasniqi kanga Maxharr Pasha ka dal ne koder

 12. Marash e Mhill krasniqi kanga e junikit Dren Salihi ka ra Gjakovë

 13. Sef Duraj - Kjo lulija qan qan 2011

 14. Vajzat nga kosova - po lun shota

 15. Vajzat nga kosova - paska vesh lulia fustan

 16. Vajzat nga kosova - pritna pritna baba i lules

 17. Vajzat nga kosova - Lulija ne der oj nan

 18. Vajzat nga kosova - neve nuk na dhimet malli

 19. Vajzat nga kosova - kjo lulia qan qan vetem qan

 20. Marash krasniqi e sheqer Mulaj kanga sa her Marr kangen Me kenu

 21. Morris - Angel eyes ( Original Radio Edit)

 22. Marash krasniqi e sheqer Mulaj kanga dul po dvet sulltan Haliti

 23. I won't give up- Tyler Ward

 24. In Essence - you will never find

 25. MARASH KRASNIQI SYLEJMON VOKSHI

 26. Marash krasniqi kanga e tre Barive

 27. Marash krasniqi kanga dite te bukra per ni Mahall ne viti 1974

 28. Marash krasniqi ne viti 1974 Se Stamoll Rrehi telalli

 29. Marash krasniqi e Man Sokoli ne Rakoc viti 1973

 30. Marash krasniqi e Man Sokoli ne Rakoc viti 1973 kanga Emir boll qe del te Lama

 31. Marash krasniqi e Man Sokoli ne Rakoc vitin 1973

 32. iLL Conscience - Noise From The Underground *2013*

 33. Smail Puraj-Gjermania Pare nuk ka,,Eurolindi&Etc,,

 34. Marash & Mhill Krasniqi Qaj kol Nika

 35. DJ Khaled - I Did It For My Dawgs ft. Rick Ross, Meek Mill, French Montana & Jadakiss (Explicit)

 36. Fat Joe - Yellow Tape ft. Lil Wayne, ASAP Rocky, & French Montana

 37. Will The Real Mitt Romney Please Stand Up (feat. Eminem)

 38. Ardiana Mrijaj Gjelaj

 39. Marash krasniqi Kanga Emirë Boll Qe Del Natë Barqe

 40. Marash krasniqi kanga e Lugit Baranit Hajmedet Qa koka kanë

 41. Jadakiss Ft. Fred The Godson - Holla At Your Boy - Wu-Block Killer Mixtape

 42. French Montana - Shot Caller ft. Charlie Rock

 43. Chief Keef - I Don't Like (OfficialRemix) ft Good Music

 44. [New Official Video] Dj Khaled (Feat. Kanye West Rick Ross) - Wish You Would

 45. Lloyd Banks - Goodbye (New/November/2010/CDQ/Dirty/NODJ)

 46. Trav Ft Lloyd Banks & Juelz Santana - Ride The Wave (Download)

 47. Shtjefën Lulgjuraj - Nusja Jonë

 48. Ardiana Mrijaj-Gjelaj

 49. Marash krasniqi kanga e Sinanit ne Mexik

 50. Blero - Ajo apo ti (Official Video)

 51. Valle me tupana 6

 52. Marash krasniqi e Man Sokoli kanga e Ali Pasha e Kqyr Turbin

 53. Nikolle Nikprelaj - Ani Ani (EuroLindi & ETC)

 54. Enis Bytyqi - Qikat shkojn e vin

 55. Lena Lulgjuraj- Nusja e Shqiptarit

 56. Nik Carku - I vetmuar une u rrita ( Cesk Ulaj video)

 57. Dj Edi H Vallja e Rugoves super mix 2012.

 58. Valle me tupan dhe surle [DJ KICI]

 59. [Deleted Video]

 60. Jadakiss - Paper Tags ft. Wale, Styles P & French Montana

 61. Lloyd Banks - Make It Stack

 62. Breaking Benjamin - Crawl

 63. iLL Conscience - Theraflu Remix [Im Back] *17 Years Old*

 64. 50 Cent - Outlaw [CDQ - LYRICS - HD - NEW JUNE 2011]

 65. iLL Conscience-Love Me Remix Ft Shinny [Studio Video]

 66. Agustin Pllumbaj - Moj Raki

 67. [Deleted Video]

 68. Marash krasniqi kanga e kolë Nika

 69. Marash krasniqi e Man Sokoli kanga e Gjergj Kastrijotit

 70. Marash krasniqi e Man sokoli kanga Po del Qika te Bunari

 71. Marash krasniqi Kanga Miqasija Pabamen

 72. Marash krasniqi kanga e Tun Deds

 73. Marash krasniqi & Man Sokoli kanga & Majorit

 74. Marash & Mhill krasniqi kanga & Ram Alis . ne vit 1984

 75. DJ CRUZ - ARE YOU READY FOR THIS - 1st SINGLE

 76. Marash krasniqi & Man Sokoli kanga & shanit & Syl Dods

 77. Fran Vulaj & Nik Cubi Live 2011

 78. Deepcentral - Cocaine (Radio Edit)

 79. Marash krasniqi & Man Sokoli

 80. Marash krasniqi kendon kanga e Rankoviqit

 81. Andreea Banica "Love in Brasil" [HD]

 82. Marash krasniqi & Man Sokoli kanga & Qorr Istrefit

 83. Man Sokoli & Marash krasniqi kanka & Xhem Sadris

 84. Adem Ramadani Dasma Tupan Mix

 85. Kittens - I'm in love (La la la) by Sunrise Inc

 86. [Deleted Video]

 87. [Deleted Video]

 88. Freestyle - Latin Rascals - IT MUST BE YOU

 89. SPANISH FLY- TREASURE OF MY HEART- FREESTYLE (1994)

 90. Fatmir Makolli - Koha per cifteli

 91. [Deleted Video]

 92. Akon Mr Lonely (lyrics)

 93. Alexandra Stan - Mr. Saxo Beat (lyrics)

 94. Alex Sayz feat. Nadia Ali - Free To Go (Original Mix)

 95. Afrojack ft Eva Simons - 'Take Over Control' (Official Video)

 96. Man Sokoli & Marash krasniqi kanga ditne marsit Pa dal Drita

 97. Benny Benassi - Satisfaction (Club Mix) (Music Only)

 98. dj tiesto summer jam

 99. Marash krasniqi kanga at. Pater Zef Pllumit

 100. Motive mirditore

 101. Marash Krasniqi & Man Sokoli

 102. Man Sokoli & Marash Krasniqi kanga Po zot shaki shipja e Malit

 103. Hanson & Davis - Hungry for your love

 104. [Deleted Video]

 105. Marash krasniqi & Man Sokoli Kanga & Krajlit

 106. Big L 98 Freestyle

 107. Unikkatil - Ska Kili Mili

 108. [Deleted Video]

 109. Bashkim Marash Krasniqi - Baba djalit qka i ka than-2011

 110. Bashkim Marash Krasniqi - Moj Kosov ta puthsha plagen.2011

 111. Luan Hajra: O zambak,zambaku i bardhë & Mitrovica e bukur

 112. 50 cent ft G-unit - My Buddy With Lyrics

 113. Tanto Metro & Devonte - Give It To Her

 114. Marash Krasniqi & Man Sokoli - Kanga e Mihanes 2-2

 115. Marash Krasniqi & Man Sokoli - Kanga e Mihanes 1-2

 116. Paris Avenue feat. Robin One - I Want You (Club Mix)

 117. [Deleted Video]

 118. Tony Igy - Astronomia

 119. Marash Krasniqi Mon Sokoli Kënga Xaj Kosovës

 120. Fabolous - Body Ya

 121. [Deleted Video]

 122. DELYNO - PRIVATE LOVE (official video HD)

 123. Dj Shino Mix me Qifteli

 124. Ela Rose ft. David Deejay - I Can Feel (Official video, PM Beats)

 125. [Deleted Video]

 126. Mattyas ft. Kristina S. - Secret Love (Official Video, Greek version)

 127. Sheqer Mulaj - Ku po kendon bylbyli verdh

 128. Offer Nissim ft. Maya - Only You

 129. Tiësto featuring Kirsty Hawkshaw - Just Be

 130. SHKURTE FEJZA MOJ KOSOV MOJ BUKUROSHE 2011

 131. Sheqer Mulaj - Gjergj Kastrioti

 132. Sheqer Mulaj - Osman Daka

 133. [Deleted Video]

 134. [Deleted Video]

 135. [Deleted Video]

 136. Chris Farley's pick up line

 137. Wisin and Yandel-Noche de Sexo with lyrics

 138. [Deleted Video]

 139. (MUST SEE) Snl Funniest line ever with chris farley and will ferrell

 140. [Deleted Video]

 141. [Deleted Video]

 142. Dirty Vegas - Days Go By (MiMoSa Remix)

 143. [Deleted Video]

 144. MARASH KRASNIQI kanga e dispazerit----veremit.wmv

 145. Edward Maya & Mia Martina - Stereo Love (Ultra Music)

 146. [Deleted Video]

 147. Rupee - Tempted to Touch

 148. NEW Playing Cifteli, Qifteli for sale [buy] at www.albatune.com

 149. Augustin Ukaj - Martin Ukaj - Ndoc Mark Deda

 150. Uptown Affiliates - "Who You Know Bang"

 151. Dervish_Shaqa_KENGA_E_HAXHI_GASHIT.wmv

 152. Nikollë Nikprelaj - Mirëmbrëma Zoti Shpis

 153. Augustin Ukaj - Mic Sokoli

 154. Augustin Ukaj Nau qu rrushja ne saba

 155. Marash Krasniqi & Man Sokoli - Qka ka hjek Shqiptari ngrat

 156. Marash Krasniqi & Man Sokoli - Lidhja e Prizrenit

 157. Augustin Ukaj Martin Ukaj --1970 --*****

 158. Augustin Ukaj - Gjergj Kastrioti (Skenderbeu)

 159. [Deleted Video]

 160. Fazlija-Malo viski malo coca cola

 161. shkurte fejza - feston kosova

 162. MARASH KRASNIQI - KRAL NIKOLLA NAU QU NE KAME 2-2

 163. MARASH KRASNIQI - KRAL NIKOLLA NAU QU NE KAME 1-2

 164. MARASH KRASNIQI - DEM SALIHI 2-2

 165. MARASH KRASNIQI - DEM SALIHI 1-2

 166. MARASH KRASNIQI - KREJT EVROPA PO BAJN SERI , QYSH MU QART SHQIPTART NER VETI

 167. MARASH KRASNIQI - MEHMET BEG PO DEL NJE HER

 168. [Private Video]

 169. [Private Video]

 170. ISUF BERISHA DHE HAXHI E JUSUF NEZAJ - MOJ KOSOVE MOS THUJ MAROVA

 171. Bajrushi me Zenunin Kenga Te Part e Plaves ne Kom jon Que.wmv

 172. Augustin ukaj & Marash Krasniqi Kenga e Zefit Vogel

 173. [Deleted Video]

 174. marash krasniqi kanga e RAM BINAKIT

 175. marash krasniqi kanga e major LLESHIT

 176. Kanye and Charlie Autotuned!

 177. [Deleted Video]

 178. Albanians in Montreal

 179. Augustin Ukaj - Me Falni Shok dhe ju Burra per Gurbet ket kenge .... ( kenduar ne vitet e 70ta)

 180. RIFAT BERISHA - MSYNE DUSHMANI

 181. Hilarious George W. Bush Bloopers

 182. [Deleted Video]

 183. Augustin & Martin Ukaj - Fryni era

 184. Bajrushi me Zenunin Kënga Boll e mir Kablush Kuqe

 185. Bashkim Krasniqi- Po luftojne Rugova e Peja

 186. Adelina Ismajli - Amaneti

 187. Bashkim Krasniqi- Me kthy kryet nga Kosova

 188. Augustin Ukaj -Martin Ukaj-Kenge se nuk Vdesin Kurre-Noç Marki - Qak n Evrop Shkrujke ....

 189. Marash dhe Mhill Krasniqi - Kenga e Marka Gjonit

 190. Marashi me Monin Kenga per Bajram Currin

 191. Marashi me Monin kenga per Mic Sokolin

 192. Van Damme shqiptar

 193. "Qka ki Vajze qe mje merzit"

 194. BAJRUSH DODA -- ME SHPAT N'DOR KUSH PRIN I PARI

 195. Marash Krasniqi & Anton Tetaj - Shqiptari ngratë

 196. Bashkim Krasniqi-kenge e Naser Shatrit

 197. Bashkim Krasniqi-Kur po te shoh zemren ma knaqe(bam bam)

 198. [Deleted Video]

 199. Augustin Ukaj 1988 Zvicer -St.Gallen-Live

 200. Frank Caliendo - Hilarious Impressions!