Pronar 1025A - orka
Loading...
15,021
Loading...
Uploader Comments (DawidMatej)
Video Responses
This video is a response to Orka i Uprawa pod rzepak 2009
see all
All Comments (44)
-
Super filmik zapraszam do mnie na orkę:)
-
@jonaszskorski woj, warmińsko - mazurskie
-
Mam ta niebieska strzałę i powiem,że jestem z niego bardzo zadowolony. Po 1. Silnik bardzo elastyczny można spokojnie pracować w przedziale1400-2300 obr/min.
Po 2. Spalanie jest na prawdę niewielkie 12-14 litrów. A na średnich glebach to można nim w godzinę hektar zaorać.Jednym słowem żyleta nie ciągnik;)
-
siemka mógłbys poroboc zdjecia z tyłu ciagnika jak ten tłok jest. jedno w kabinie. jak wałek włanczasz???
- Loading comment...
Loading...
wstawiałeś mu większą pompę od hydrauliki czy masz standardową
ursus809 1 year ago
@ursus809 Pompa jest fabryczna, nie zmieniałem jej.
DawidMatej 1 year ago
dlaczego masz odwrócone felgi na tyle
łożyska tak nie cierpią
zastanawia mnie to ponieważ mam takiego samego
ursus809 1 year ago
@ursus809 Felgi zostały odwrócone, aby możliwe było dostosowanie szerokości pługa do rozstawu kół ciągnika. Chodziło o poszerzenie go, bo wtedy pierwsza skiba może zabierać pełną szerokość orki. Łożyska cierpią tak samo i jeśli pracujesz z ciężkimi maszynami to musisz liczyć się z ich wymianą... Radzę to kontrolować co sezon.
DawidMatej 1 year ago
Mam kilka pytani:
a) ile masz łącznie hektarów
b) co siejesz i na jakim areale
c) ile kosztował Kverneland i wał
tomi1349 1 year ago
@tomi1349
a) trochę ponad 50
b) pszenica i rzepak na wyżej wymienionym areale
c) przeciętna kwota rynkowa jak za tego typu sprzęt
DawidMatej 1 year ago