Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

Canfeza - Çöl - 2014 YENİ

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like HaYaL Dünyası's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike HaYaL Dünyası's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add HaYaL Dünyası's video to your playlist.

Published on Jan 10, 2014

YENİİİİİ - CANFEZA YENİİİ - CANFEZA (Arkadaşlar, hep bir kadını anlat.

Arkadaşlar, hep bir kadını anlattım, öyle sandılar ya da öyle düşündüler ama bu sefer kendimi anlattım, bu sefer, bilmem artık vicdan azabından herhalde, ol.

Arkadaşlar, hep bir kadını anlattım, öyle sandılar ya da öyle düşündüler ama bu sefer kendimi anlattım, bu sefer, bilmem artık vicdan azabından herhalde, ol.

2014 yılında çıkacak olan çöl parçasının konser kaydı.

twowaymedya@gmail.com.

Canfeza Çöl | İlk Kez | 30.11.2013 | TRABZON KONSERİ |

Canfeza-Çöl Sözleri; (Arkadaşlar, hep bir kadını anlattım, öyle sandılar ya da öyle düşündüler ama bu sefer kendimi anlattım, bu sefer, bilmem artık vicdan a.

kusura bakma böyle olsun istemezdim ama böyle olmalıymış.. kusura bakma böyle ölsün istemezdim, içindeki ben, böyle ölmeliymiş. gömülmeliymişiz ayrı mezarlar.

SÖZLER : (Arkadaşlar, hep bir kadını anlattım, öyle sandılar ya da öyle düşündüler ama bu sefer kendimi anlattım, bu sefer, bilmem artık vicdan azabından her.

Bana verdiği emaneti saatım.!, bir vicdan azabı şarkısı bu .

Arkadaşlar, hep bir kadını anlattım, öyle sandılar, öyle düşündüler ama, bu sefer kendimi anlattım. Bu sefer, bilmem, artık vicdan azabından olsa gerek. Dinl.

Parçanın telif hakları bize ait değildir. Sözler; (Arkadaşlar, hep bir kadını anlattım, öyle sandılar ya da öyle düşündüler ama bu sefer kendimi anlattım, bu.

SÖZLERİ: Birini çok sevdim onu çok üzdüm, Belki onunkine eşit değil hüznüm. Harbi kadındır, dobradır, düzdür, Ciğerlerimdeki katranı o süzdü. Yalnız hissetme.

ÖYLEYSE kusura bakma böyle olsun istemezdim ama böyle olmalıymış.. kusura bakma böyle ölsün istemezdim, içindeki ben, böyle ölmeliymiş. gömülmeliymişiz ayrı .

Ey ölümsüz sevgilerin annesi! Ölümsüz sevecek sürdürdüğün nesil. Toprakta yeşerdikçe aşk denen besin, Bozulmayacak sonsuza dek zürriyetin. Çok uzakta değil f.

duygularımı siktin be reis.

Canfeza'nın yeni şarkısı Dua sizlerle..

Canfeza - Sessiz Sedasız - (2013) Canfeza - Sessiz Sedasız - (2013) izle Canfeza - Sessiz Sedasız - (2013) Dinle Damar, Arabesk, Rap, Şiir, Güneydoğu Familya.

Şarkılar; 1•Canfeza - Ölüm Rabıtası 00:00 - 04:54 2•Canfeza - Ama Sen Herkes Değilsin 04:54 - 06:44 3•Canfeza - Daha Bi Mavi 06:44 - 09:53 4•Canfeza - Krista.

  • Category

  • License

    Standard YouTube License

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to