Alert icon
We're changing our privacy policy. This stuff matters.  Learn more  Dismiss

Goederenwagon met extreem vierkant wiel, Venlo 23 januari 2010

Loading...

Sign in or sign up now!
Alert icon
Upgrade to the latest Flash Player for improved playback performance. Upgrade now or more info.
5,769
Loading...
Alert icon
Sign in or sign up now!
Alert icon

Uploaded by on Jan 24, 2010

De spoorwegovergangen in de Onderste Molenweg en Broekestraat te Venlo, sluiten om deze goederentrein van Railion door te laten.

Let op de wagon achter de tweede schone rode huifwagen: een van de assen had extreem vierkante wielen: zo extreem dat ik het rechte vlak kon zien zitten.

Let daarnaast ook op de wat aparte activatie van de overweg in de Broekestraat: 11 seconden na de activatie van de eerste lampen en bellen, wordt de tweede serie lampen en bellen ingeschakeld, wat een machtig bellen-orkest tot gevolg heeft.

  • likes, 2 dislikes

Link to this comment:

Share to:

Uploader Comments (weeardguy)

  • Inderdaad een mooi bellenorkest, jammer dat er toch een elektronische tussenzit.

  • @daviedoff1979 Volledig mechanisch uitgeruste overwegen worden erg schaars helaas. Ik ben nog van plan een dezer dagen op pad te gaan.

  • @weeardguy

    Vandaag was ik in Goes, en heb daar van de gelegenheid gebruik gemaakt een overweg (Kloetingseweg) met alleen mechanische bellen op video te zetten, heb hem als een videoreactie doorgestuurd. Iets verderop is er trouwens nog een overweg met alleen mechanische bellen, dus Goes is op dat vlak wel een beetje "the place to be".

  • @daviedoff1979 Hee, heel aardig bereikbaar per OV. Eens kijken of ik daar eens langs ga.

  • Pff, je zult maar naast die overweg wonen. Die niet synchroon klinkende bellen elke keer. Dan woon ik liever vlak langs het spoor bij Tbr. Zo'n Class66 voelen trillen in je bed is dan toch leuker. :P

  • @bigbartmans Ach... daar wen je aan: daarnaast ligt die overweg er al een aardige tijd, dus als bewoner kies je er ook wel voor als je er in de buurt gaat wonen.

see all

All Comments (36)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • 1:20 Geen kdeng, kdeng maar bang, bang, bang!

  • @DjBranco On jawel hoor: ik weet het verschil tussen rond en vierkant prima, sterker nog, dat is in dit videootje zelfs te horen (dat jij dat niet overduidelijk niet hoort blijkt wel uit je commentaar)

  • Dit was echt effe genieten

  • is gewoon een trein die langs komt wat vierkante wielen.. weet je het verschil niet tussen rond en vierkant lekker boeiend zeg

Loading...

Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more