IL
Upload

Loading icon Loading...

This video contains content from Believe Music and Acromax GmbH, one or more of whom have blocked it on copyright grounds.

Sorry about that.

Alban skenderaj-ata sy

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like zerocool27 Tv's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike zerocool27 Tv's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add zerocool27 Tv's video to your playlist.

Uploaded on Aug 19, 2008

Alban skenderaj-ata sy by Getooar!

Te gjitha kenget e albumit te ri "Melody" te Alban Skenderaj nga data 6 shtator mund ti gjeni ne faqen e internetit te iTunes. Kenget kushtojne vetem 99 cent dhe qualiteti i kengeve eshte shume i lart dhe versionet e plota i gjeni vetem aty. Poashtu edhe albumin e pare "Fllad ne Shkretetiere" bashke me kenge qe skan qen ne album.Te gjithe ata qe e vlersojne Albanin si artist dhe si njeri,- kjo eshte menyra per ta suportuar, qe muzika e tij te pasqyroi artin shqipetar gjithandej. HYNI NE ITUNES !

  • Category

  • License

    Standard YouTube License

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to