Bogusław Mec-Przyjaciele po to są
Top Comments
All Comments (180)
-
Dla moich byłych przyjaciół...
-
" Są bliźni którzy przywodzą do zguby lecz niejeden przyjaciel jest bardziej przywiązany niż brat " KSIĘGA PRZYSŁÓW SALOMONA 18:24 - jeśli macie prawdziwych przyjaciół to szanujcie ich tym bardziej ze ida bardzo ciezkie czasy - mozliwe ze został mniej niz rok do wielkiej wojny na bliskim wschodzie i do załamia ekonomii - antychryst biblijnt naprawi ekonomie i bedzie wielbiony i podziwiany - NIE JESTEM ŚWIADKIEM J - - Google : katolickie doktryny niezgodne z Biblią , WŁADZA ŚWIATOWA CELEM KRYZYSU
-
Sarniutka100 napisała,"przyjaciele są jak ciche Anioły" piękne słowa...dla przyjaciela Darka:) wspierasz mnie duchowo Dziękuje Tobie za to;)) i Dziękuje,że jesteś:*:*:*
-
fajne to
-
Przyjaźń jest taka krucha... czasem wydaje nam się, że nic nie jest jej w stanie zniszczyć, a tym czasem nawet niewinny powiew nieufnego wiatru jest w stanie wszystko zniszczyć... to od nas zależy jaką chcemy aby ona była... bo przyjaciele są jak słowiki..mój ulubiony.. ja nie myślę ja wiem..
-
;) moja przyjaciółka mnie okłamuje ale itak zwsze jej wybaczam;P
-
Małgosiu kochana-nawet nie wiesz jak to dobrze,ze Cię poznałam.Mam teraz Ciebie a wraz z Tobą mam siłę do walki...Tylko ze mną badz i tyle tylko!
-
Słucham tego często i za każdym razem czuję, jakby ktoś uchwycił promień słońca i ogrzał moje serce. Piękno tej właśnie piosenki, jej tekst, przesłanie ale i piękno przyjaźni w moim życiu ma taką moc:)
-
@KochamWiniacza Do budy psie zapchlony
-
@michalgrzonka1 kup se grzanke i ruchnij Anke



Słuchasz tego, musiałeś się rozstać z przyjacielem, którego tak mocno kochasz. Nie zobaczysz się z nim już nigdy;(. Jestem w takiej sytuacji, w lipcu będziemy się widzieć ostatni raz. Przyjaciel jest ukojeniem dla serca... Tęsknota za nim jest nie do opisania, szczególnie gdy go potrzebujesz.
smieszek9251 7 months ago in playlist przyjaciel 15
Piekne slowa....uwielbiam ta piosenke...
Przyjaciele sa jak ciche anioly...
ja mam 2 aniolki kolo siebie :-)....Dziekuje kocham was...
samiutka100 9 months ago 10