Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

Dom na sprzedaż Plewiska- EURO-dom.CO Nieruchomości Poznań

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like Małgorzata Kosiorek's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike Małgorzata Kosiorek's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add Małgorzata Kosiorek's video to your playlist.

Uploaded on Nov 16, 2011

Polecam duży dom wolno stojący w Plewiskach
"Kupując przez POŚREDNIKA - kupujesz BEZPIECZNIE"
Lokalizacja:
Dom mieści się na ulicy Kolejowej na Plewiskach. W okolicy pełna infrastruktura. W odległości 100 m znajduje się przystanek autobusowy. W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy wszystko nie dalej niż 500m.
Opis:
Nieruchomość bardzo duża 350m2, mieszcząca się na działce o powierzchni 1026m2. Całość mieści się na 3 kondygnacjach i podzielona jest na 11 pokoi, 3 łazienki, kuchnię oraz pomieszczenia gospodarcze. Każde piętro może funkcjonować jako oddzielnie mieszkanie gdyż na każdym z nich mieści się łazienka wraz z toaletą, oraz odpowiednie przyłącza do zamontowania kuchni. W większości pokoje są w układzie niezależnym. Na parterze znajduje się obszerny salon z jadalnią i stylowym kominkiem. Jego powierzchnia to niemalże 60m2. Jest możliwość wydzielenia w salonie kuchni. Na każdym z pięter ogrzewanie podłogowe w korytarzach i łazienkach, na parterze, na całości. Okna we wszystkich pokojach są wymienione na nowe PCV, na podłogach częściowo panele, wykładziny lub płytki.
Z salonu wyjście na duży taras. Ogród zagospodarowany z wykopanym oczkiem wodnym.
Dom polecamy jako nieruchomość do zamieszkania lub jako świetne miejsce pod inwestycje. Może funkcjonować jako wynajmowane mieszkania, lub odpowiednio przystosowany hostel bądź też przedszkole dla dzieci.
Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do obejrzenia nieruchomości!!!
Szczegóły na www.euro-dom.co
Szukajcie nas na Facebook, Naszej Klasie, YouTube.
W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową.
Jeżeli na naszych stronach nie ma oferty, która Państwa zainteresuje, prosimy o przesłanie informacji na temat poszukiwanej nieruchomości. W trosce o Państwa czas postaramy się dopasować ją wg podanych kryteriów.
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66§ 1. Kodeksu Cywilnego. Numer licencji zawodowej pośrednika nadzorującego ofertę- 16149
KONTAKT:
Natalia Delmanowska
tel. +48533292404
n.delmanowska@euro-dom.co
Skyp: euro-dom.co9
GG: 38583595

EURO-dom.CO
Biuro Obrotu Nieruchomościami/Real Estate Agency
os. Rzeczypospolitej 1; 61-397 Poznań
tel/fax (+48)61-639-33-61
www.euro-dom.co

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Advertisement
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to