Uploaded by sportutrecht on Oct 10, 2009
Het Olympisch Netwerk Midden Nederland heeft op 29 september 2009 een talentenbijeenkomst georganiseerd voor jonge talentvolle sporters uit de provincie Utrecht en hun ouders.
In Sportlokaal De Bokkeduinen, te Amersfoort kwamen 26 talenten en 22 ouders bijeen om een workshop te volgen over mentale training en een presentatie te krijgen van Lisanne de Roever, winnares van Olympisch Goud in Beijing.
Sportpsychologie niet "gek"
Tijdens de eerste workshop gingen de sporters naar sportpsycholoog Sandra van Essen. Er werd begonnen om duidelijk te maken dat sportpsychologie niet 'gek' is maar juist een meerwaarde kan zijn bij Topsport. Alleen moet je jezelf er wel voor open durven stellen. Vervolgens werd er aan de hand van een aantal testen duidelijk gemaakt hoe de sporters zich beter kunnen concentreren voor een wedstrijd, en hoe zij de 'focus' vast kunnen houden. Aan het einde was er ruimte om vragen te stellen en vervolgens werd afgesloten met wat korte tips. Het oordeel van de sporters na afloop was dat de workshop als interessant werd ervaren.
Tophockeyster Lisanne de Roever
Na een korte pauze werd gewisseld en konden de ouders naar de sportpsycholoog en gingen de sporters naar hockeyster Lisanne de Roever. Zij gaf een presentatie over haar sportcarrière. 'Topsport betekent keuzes maken', vertelde Lisanne en dat familie, vrienden en klasgenoten deze keuze soms niet begrijpen. Een sportster vroeg hoe belangrijk huiswerk was. 'Probeer altijd tijd te maken voor je studie, je diploma is echt belangrijk vooral na het einde van je sport carrière ' zei de Roever. Doe daarom altijd je huiswerk en blijf lief voor je ouders.
Aan het eind konden de talenten de gouden medaille aanraken, bekijken en samen met Lisanne op de foto. Deze workshop kreeg van de meeste talenten een dikke 9.
-
1 likes, 0 dislikes
3:28
Kampong huldigt Lisanne en Evaby maasjanwillem963 views
0:23
HoeDoeJe : Tips voor het maken van huiswerk.by HoeDoeJe828 views
3:10
Herman van Veen - Huiswerkby JohanSebastiaanKwak18,603 views
3:06
Come here, My child, by Sandra van Essenby EssenmusicNL210 views
4:31
'Het zal vanaf de halve finales los gaan branden'by hockey361 views
0:06
Jongen wordt gek in de klas door huiswerk!by SubscribeVEVO29,802 views
6:00
Juf Lisanne de Roever, meer op Veld6.tvby Veld6837 views
2:38
Keuzes Maken Is Moeilijk.by DEsandher563 views
3:45
K3 (met Josje) in Enschede - Mamase (volledige song!)by muziekfan7425,805 views
4:07
12-11-2009 - USA Legends of Basketball vs Dutch Legendsby ST4Rnl3,581 views
1:07
Bloopers Huiswerk Makenby potvis21,501 views
6:38
Hockeyster Maartje Goderie maakt valby omroepbrabant5,882 views
2:29
Keuze's makenby wghysens266 views
5:50
Merijn de Bruin - mentale training: omgaan met foutenby merijndebruin785 views
6:13
Huldiging hockeysters Holland Heineken House Beijingby nocnsf12,667 views
1:44
Alkmaarse jongeren hebben slaap problemen?by nosnieuwsontour2,602 views
8:47
Frank Bakker introduceert Imagery - Deel 2by Bartmeervander136 views
3:21
Nederlandse Hockey dames klaar voor Beijing 2008by FunXFM9,427 views
8:05
Mentale vaardigheden voor ruiters; omgaan met het maken van 'fouten'by Atletischerijkunst410 views
4:52
Dave On Stage De Nachtclub - Eyecandy - Interviewby daveonstage401 views
- Loading more suggestions...
Link to this comment:
All Comments (0)