Boeren zijn de baas in Rotterdam
Top Comments
All Comments (86)
-
Groningen Feyenoord en Ado , enige 3 clubs in nederland waar ik respect voor heb
-
Ik als grunneger geef eerlyk toe dat we het bij de scf nooit zulle halen, mja samen rellen tegen joden is leuker dan tegen mekaar:P
-
Feyenoord en Groningen Heben Niet zo Vaak Rellen Omdat Feyenoord Een Top Club is Met supporters En groningen Is Een top Club vroeger Ging ik altijd Naar Feyenoord Dat was Geweldig En we gingen Zingen You Never Walk Alone Forza Groningen&feyenoord
-
ze hadden allemaal klappen gehad van ons SCF 4LIFE!
-
@Tjakkie123 je bent egt kanker dom. de groningers staan aan beide kanten gan het station kanker fries dat je bent. WIJ ZIJN ANTI FRIEZEN! WE SCHOPPEN WE SLAAN WE STEKEN ZE NEER. KANKER FRIEZEN, JODEN EN ANDERE MOTHEFUCKEZ UIT DIT LAND. GRUNN 4 LIFE. NIET FOKKE, ANDERS RELLE MET Z-SIDE EN DUS MET GRONINGEN FANATICS EN DUS MET MIJ.
-
herhaal dat nu nog is fftjes
haha fuck groningen ook hoor daar niet van
maar jullie kunnen helemaal niet meer stoer lullen
kanker bagger elftal , kanker bagger club
ik zou me schamen ouwe
-
hoe kan je jezelf boer noemen (tenzij je een boer bent)
kankermongolen
-
@blackmonkeynl dan is Groningen idd 10e echt heel slim ben je niet, maar ze staan nu 3de wat is feyenoord dan? zoek het lekker op wijsneus!
wy durven die vieze stadsjoden lopen weg mietjes boeren zijn de baas
mienvaleupt 4 years ago 11
GRUNN 4 lIFE
hunsingoc2 4 years ago 11