Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

VYTAUTO GRUBLIAUSKO - KONGO KALEDINIS SVEIKINIMAS 2010

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like МИХАИЛ АНДРИЯНОВ's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike МИХАИЛ АНДРИЯНОВ's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add МИХАИЛ АНДРИЯНОВ's video to your playlist.

Uploaded on Dec 20, 2010

Kai buvau dar mažas berniukas dažnai sau galvodavau,- jei tik klausysiu Mamos, gerai mokysiuosi, stropiai lankysiu "Gintarėlio" repeticijas, tuomet Šv.Kalėdų rytą po eglute rasiu viską, apie ką svajojau...
...Metus nusinešė eiklūs šiaurės elniai, mylimos Mamos veidas liko tik atsiminimuose, bet ir dabar tebemanau, kad Kalėdų senelis yra tikras ir šventai tikiu, kad gėris grįžta gėriu. Tad toks tad mano mintyse atgimė LAIŠKAS KALĖDŲ SENELIUI
Mielas Kalėdų seneli,
Jau daugybe metų gyvenu nuostabaus grožio mieste prie jūros -- Klaipėdoje.
Mano norai tokie nedideli, tarsi lengvai iš dangaus krentanti baltapūkė snaigė...
Noriu, kad mano gimtajame mieste žmonės nuolatos šypsotųsi vieni kitiems, kad vienas kitą gerbtume ir kasryt prabudę grožėtumės tyru Klaipėdos dangum. Labai noriu, kad kuo mažiau duobių būtų mūsų miesto kiemuose ir jo gatvėse, o mūsų gyvenimuose jų nebeliktų visiškai...
Taip norisi, kad vyrai žmonoms dovanotų gėles, o jos būtų laimingos, kad motulė Baltija būtų tyra, švari, visiems pasiekiama. Kaip nenorėti, kad sveikata lydėtų mus, o ypač mūsų vaikus ir kad kilnūs gydytojai nepavargtų mūsų gydyti, o policininkams ir gaisrininkams nepritrūktų narsos ir drąsos. Norėčiau, kad mūsų vaikučių mokytojams nepristigtų kantrybės, o jaunimas gerbtų žilagalvių išmintį, kurie savo širdyse visada liktų jaunais. Taip noriu, kad jūreiviai ir žvejai iš jūros sugrįžtų laimingi, o politikai visada būtų visiems vienodai teisingi.
O labiausiais noriu, kad mano mylimojoje Klaipėdoje niekada netrūktu meilės artimui, netrūktu sporto, meno,teatro, džiazo ir, žinoma, gerų žmonių.
Nes Klaipėda -- tai visi mes...
Ieškokime šių dovanų savo širdyse ir nuoširdžiai tikiu - tikrai rasime. O radę - pasidalinkime ir tapsime žymiai geresniais ir apdovanotais.
KLAIPĖDIETIS Vytautas Grubliauskas -- Kongas, drauge su visa labai mylima savo šeima.

  • Category

  • License

    Standard YouTube License

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

The interactive transcript could not be loaded.

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Advertisement
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to