Uploader Comments (jayjazzw)
Top Comments
-
het is maf om te zien hoe iemand zijn dood kan leiden tot allerlei debiele discusies
-
alle mensen die hier KUT reacties geven, ga fijn zielig zitten doen bij filmpjes van noorwegen julle zijn duidelijk geen muziek mensen die geen respect hebben voor mensen met een ziekte, mensen als jullie zijn de gene die haar hebben kapot gemaakt. jullie soort mensen heeft de druk op amy zo groot gemaakt dat ze er aan kapot ging. zo als Amy zelf zij : ik zing niet omdat ik beroemd wil zijn ik ben gewoon iemand die graag muziek maakt
All Comments (798)
-
@baruchdacosta Hallo. Jij bent een sukkel. Als je het leven niet waardeert verdien je het leven niet. Breng je jezelf om dan hoor je dood. Vermoord je jezelf om WELKE reden dan ook. Je laat je dierbaren achter. Een egoïstische keuze. Dan mag je ook dood :) Hoezo zonder naar mijn eigen fouten te kijken? Gaat het daar hierover ? Nee hoor :) Ik kijk ook naar mijn eigen fouten. Maar ik ben niet zo laf om de makkelijkste weg te kiezen. ;)
-
@miumichan Als ik door rood rij en ik wordt doodgereden dan verdien ik dat ook ja. Want als je door rood rijd breng je niet alleen je eigen leven in gevaar maar de levens van anderen.
En als je je leven vergooit. Dan kan je beter niet leven. Want om het leven te verdienen moet je je best doen. Waardeer je je leven niet dan verdien je je leven niet. Simpel as shit. En dan moet je geen medelijden hebben. Laat je je dierbaren achter met zelfmoord dan ben je zo egoïstisch als dat mogelijk is.
-
faggot ass got trips
-
RIP i can't believe she dies at age 8
pedobear would have loved her
-
guise this is stupid. fuck you >>371627222 and fuck your little dog, too
-
cmon /b/ros WTF ...
-
just candy-ass kids jim jimmy jones 1990-2012
-
I will never get trips!
-
man fuck troll threads, fuck everything. fuck you >>371627222, fuck everything.
-
>>371627222
l2 quads
Is it just me, or...?
Kurt Cobain: died at age of 27
Jimi Hendrix: died at age of 27
Amy Winehouse: died at age of 27
...? O_o
NitroCoasters 7 months ago
@NitroCoasters don't forget, jim morrison, janis joplin and brian jones (rolling stones)
jayjazzw 7 months ago