19 shots pot gaat fout
Top Comments
All Comments (75)
-
@GreenDayAhoy Hoezo schaam je je daarvoor? Misschien moet België zich wel schamen dat ze het aan Nederlanders verkopen terwijl ze weten dat het hier in Nederland illegaal is?
-
@wiluumpie Goed voorbeeld? Tussen de huizen/ In je achtertuin en de pot vastgezet tussen bakstenen. was een beter voorbeeld/veiliger geweest.
-
@GreenDayAhoy belgie is op het moment te vergelijke met nederland, alleen de gronknallers zijn nog een stuk harder.
-
@TheaterCircus poesieee
-
mooi gefilmd !!!!!!!!!!!!!!!!
(grapje)
-
houd je bek over illegaal
-
@GreenDayAhoy Nou ik wil niet veel zeggen maar ik belgié is het ook verboden alleen niet zoals hier in nederland in belgié is er te weinig controlle en omdat het land ook zo groot is vergeleken met nederland, En als je iligaal zo leuk vindt ga dan in Belgié wonen kost je ook weer boetes en je houd je vuurwerk gewoon. Maar ff sirieus hou het gewoon op legaal kost jou je vingers en je heb met legaal nog veel meer lol ;)
-
bij mij viel een iets minder zware pot om, ik en me broer werden vol beschoten en een kwam op me scheen en toen knalde die naast zijn hoofd kapot.
En ik kreeg er nog een in mijn buik.
Jullie hebben geluk dat die niet op jullie kwam
-
Gelukt dat het geen 80 shots was!
-
wij hebben altijd z'n plank waar je als je kleine cakes hebt op vast kan klemmen.
Vind top dat het niet tussen huizen werd afgestoken, zodat er nagedacht werd over het gevaar!!
Dit een goed voorbeeld van mensen die na denken om de gevolgen! Petje af!
wiluumpie 3 years ago 15
Ik snap NL niet.
Ik schaam me.
Waarom laten zie hier niet gwn illegaal .
En in belgie wel/.
GreenDayAhoy 2 years ago 10