Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

Kızıl Maske 1968 Tek Parça

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like Fantastik Türk Filmleri Kanalı's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike Fantastik Türk Filmleri Kanalı's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add Fantastik Türk Filmleri Kanalı's video to your playlist.

Published on May 15, 2012

Bu çabalarımızı takdir ediyorsanız http://kanaxgr.myartsonline.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Çok teşekkürler, iyi seyirler! :)

Kızıl Maske: Phantom çizgi roman serisinden Türk sinemasına aynı sene, 1968 içinde uyarlanan iki film var, niyeyse! Bu versiyonun yönetmeni kült filmlerin kralı Çetin İnanç ve başrolde de kült filmlerin çoğunda başrolü oynayan İrfan Atasoy var. Atasoy'a Sezer Güvenirgil ve Suzan Avcı eşlik ediyor. Arap Celal ise Fu Mançu rolünde. Ya sabır. Kaçırılmaması gereken bir tecrübe. Bildiğim kadarıyla internette tek parça halinde bulunan başka bir versiyonu yok an itibarıyla. İyi seyirler!

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to