Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

I Am Alive (#6) To kiedyś było miasto

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like Remigiusz Maciaszek's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike Remigiusz Maciaszek's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add Remigiusz Maciaszek's video to your playlist.

Published on Sep 20, 2012

Pełna seria: http://tinyurl.com/cezygrt
Całą rozgrywkę nagrywam na najwyższym poziomie trudności, chociaż przy pierwszej misji, którą zobaczycie tutaj posiadałem nieskończoną ilość "szans na powtórkę", za to kompletnie puste inventory. Prawdopodobnie jest to cecha trybu zręcznościowego, w którym tę akurat misję powtórzyłem, a może jest to cecha samej pierwszej misji, która stanowi swego rodzaju tutorial.

Seria: http://www.youtube.com/playlist?list=...

Na "I Am Alive" czekałem bardzo długo, gra po raz pierwszy została zaprezentowana na targach E3 w 2008 roku (http://www.youtube.com/watch?v=z0MGp2...). W międzyczasie miała sporo kłopotów, by ostatecznie ukazać się na konsolach wyłącznie w wersji elektronicznej. Nie zraziło mnie ani to, ani fakt, że recenzje często nie zostawiały na produkcji suchej nitki. Jednak kupując grę otrzymałem dokładnie to na co miałem ochotę. Survival w postapokaliptycznym świecie i szczerze mówiąc nie mam na razie powodów do narzekań.

Muzyka: All New Exiles: https://www.facebook.com/allnewexiles

  • Category

  • License

    Standard YouTube License

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Advertisement

Suggestions

Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to