Alert icon
We're changing our privacy policy. This stuff matters.  Learn more  Dismiss

Mantelzorgfestival.mpg

Loading...

Sign in or sign up now!
Alert icon
Upgrade to the latest Flash Player for improved playback performance. Upgrade now or more info.
76 views
Loading...
Alert icon
Sign in or sign up now!
Alert icon

Uploaded by on Nov 14, 2011

Op zaterdag 12 november 2011 waren vele mantelzorgers te gast bij de 2de editie van het Mantelzorg Festval 2011 in het Nutshuis, aan de Riviervismarkt 5 (tegenover de Grote Kerk)..

Er was muziek, entertainment en verschillende workshops. Als mantelzorger was er de mogelijkheid om verborgen talenten te ontdekken op de inspiratiemarkt, of te kijken in de filmkluis en in het informatiecafé konden we vragen stellen over vervangende mantelzorg (respijtzorg). Ook waren er vele die graag gebruik wilden maken van de mogelijkheid van de stoel- en voetmassages.

Den Haag heeft 79.000 mantelzorgers. 1 op de 4 mantelzorgers is van 18 tot en met 27 jaar. Dit zijn er nog niet zo veel. Met dit festival wil Mantelzorg Den Haag aandacht vragen voor de jonge mantelzorger.

Informatie over het Mantelzorg Festival vindt u op www.mantelzorgdenhaag.nl. U kunt ook bellen met het Centraal Informatiepunt Ouderen (CIPO), telefoon: (070) 364 38 18. Het Mantelzorg Festival werd georganiseerd door het Centraal Informatiepunt Ouderen samen met Stichting Mantelzorg Den Haag, Zebra Welzijn en Stichting Voorall.

  • likes, 0 dislikes

Link to this comment:

Share to:
see all

All Comments (0)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
Loading...
Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more