Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

Asia Lunarzewski - "Biały krzyż" (muz. K. Klenczon)

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like Elizabeth Celejewska's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike Elizabeth Celejewska's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add Elizabeth Celejewska's video to your playlist.

Uploaded on Jan 20, 2009

This film is about those who have gone away...

Proszę... oglądajcie TYLKO w wysokiej rozdzielczości, inaczej zobaczycie mgłę...

Australijska wersja "Białego Krzyża" w wykonaniu Asi Łunarzewskiej i w aranżu Australijczyka Toma Williamsa, a jaka polska, co?...
Tom poznał twórczość Krzysztofa na YouTube zaledwie kilka miesięcy temu... Oprócz "Białego Krzyża" zrobił aranże do "Zbuntowanego Anioła" i "Latawców z moich stron".
Mam nadzieję, że piosenek Krzysztofa w opracowaniu tych zdolnych muzyków będzie więcej...
Asia jest nie tylko świetną wokalistką, ale wyjątkową kompozytorką, o czym możecie się przekonać słuchając "Zbuntowanego Anioła".
Ma też jakąś synchronizację z Krzysztofem, nie tylko utrafiła w nastrój jego muzyki, ale jeszcze na sesję zdjęciową przyszła ubrana w czerwoną sukienkę i białą jeansową kurteczkę. Nigdy nie widziała Krzysztofa żywego, więc nie wiedziała, że nosił białe jeansy, czerwone polo i białą jeansową kurtkę...

W filmie wykorzystałam fotki Maxa Kwiatkowskiego(polskie lasy) Marka Zienkowicza (mogiła w lesie, pajeczyna, krzak we mgle) oraz dwie fotki z internetu: słoneczko za mgłą i biały krzyż na polu. Jeśli autorzy zdjęć tu trafią - proszę napisać, umieszczę ich nazwiska.
Pozostałe zdjęcia zrobiłam w parku po drugiej stronie mojej ulicy - prawie w centrum Sydney! Stawy to pozostałość po ...oceanie. Park bowiem leży na depresji. Drzewa to eukaliptusy, ale wierzba przypomina polską...

Zachody słońca, jak widać, na całym świecie są nostalgiczne...
Zauważcie też, że aranż piosenki oparty jest na biciu serca...

  • Category

  • License

    Standard YouTube License

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to