MIDDENBEEMSTER - [update 23/7] Op de kruising tussen de Middenweg en de Bamestraweg in Middenbeemster heeft vrijdagavond een ernstig eenzijdig ongeval met een personenauto plaatsgevonden. Vijf inzittenden raakten gewond, waarvan twee ernstig.
De auto kwam vanaf de N244 en raakte met hoge snelheid een vluchtheuvel en een bloembak. Vervolgens schampte de auto een bord van de ANWB en vloog via de sloot het weiland in.
Twee inzittenden moesten door de brandweer uit de auto geknipt worden. De andere drie gewonden waren uit de auto geslingerd en lagen verspreid in het weiland. Vooral de bestuurder is er zeer slecht aan toe, hij verkeert in levensgevaar.
Ja ja in de tekst staan wat spelling foutjes, het was nogal laat en de fouten in de tekst dienen als vermaak voor de lezer's
brisuusbroadcasting 7 months ago