Upload
1,023

Subscription preferences

Loading...

Loading icon Loading...

Working...

Mahmut Namlı

Ülkeler, yöneticiler, anlayış, fark..

301 views 7 months ago
Binary Yıldırım ve Obama'nın konuşmalarını iyi dinleyin.. Bu suç aslında sadece "benim" suçum, ne senin ne hükümetin ne de binaryy yıldırımın.. Sadece benim.

Bu videoya nasıl isterseniz yaklaşın, isterseniz hikmetine fazla şaapmayın, isterseniz komedi olarak bakın, isterseniz de düşünmeyi ve ders çıkarmayı deneyin.. Show less
Read more

Sound Therapy Project © Play

This is the series of most relaxation, sound therapies music meditations. All of them are nearly 1~8 Hours. If you want to be more relax, you should use headphones and don't turn it too loud. These are already ideal sounds for when you want to study, or just want to sleep too..

You can find,

relaxation music, music for studying, music for learning, background music, music for meditation, music to relax, instrumental music, minecraft music, study music, music for homework, yoga music, spiritual music, ambient music, relaxdaily, chillout, slow music, piano music, soothing music, new age music, peaceful music, beautiful music, anti-stress music, sleep music, entspannungsmusik, musica relax, relaxing music, musica rilassante, spiritualismo, zen music, massage music, spa music, enya, soundtrack, soft music, slow music, musica anti-stress, ea games, healing music, wellness music, piano music, guitar music, mood music, youtube music, relax music playlist, 16:9, HD, tranquil music, slow instrumental, peaceful music, positive, minecraft, game music, slow background music, music for meditation, musica relax, wonderful music, chill study music, musica chillout, chillout study music, relax daily, nujabes, new age music playlist, musica de relax, homework music relaxing, musica rilassante playlist, ambient music for studying, music for relax, soft instrumental music, blank and jones, best soft music, peaceful tunes, soft tunes, peaceful background music, peace music, positive background music, soothing background music, entspannungsmusik baby, baby music, soothing music, relaxing study music, guitar music, musica zen, royality free music, slow music instrumental, background music instrumental, slow instrumental music, slow instrumentals, mood music instrumental

categories in this playlist.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLEie6-Ls-Fba7XwaYfAFA­5t3vVaFiRWKp

İngilizce Öğreniyorum Video Serisi Play

"Bil dil bir insan, çok dil çok insan" mantığı çerçevesinde kurduğumuz dilogrenme.com sitemiz ve kelime öğrenme videolarıyla sizlere ezberlemekten ziyade öğrenmeyi sunuyoruz.

Ruhu'l Beyan Sohbetleri - Ali Namlı Play

İsmail Hakkı Bursevî Hazretleri'nin Ulu Camii kürsüsünde verdiği vaazlardan oluşan Ruhu'l-Beyan, Yüce Kitabın özünü anlamak ve gereğini yaşamak için ilmek ilmek dokunmuş müstesna bir tefsir.. Ayet-i kerimelerin ayetlerle ve hadis-i şeriflerle açıklandığı, Allah dostlarının ibretli menkıbeleriyle ve şiirlerle süslendiği bu tefsir; maddî olanın etrafımızı çepeçevre kuşattığı günlerde Allah'ın kitabı Kur'an'ın manasını anlamak ve hayatımıza nasıl etki etmesi gerektiğini öğrenmek için Ruhu'l-Beyan Sohbetleri'nde bizlerle buluşuyor.. Ruhu'l-Beyan Sohbetleri, Dr. Ali Namlı'nın anlatımıyla Zihni Paşa Camii kürsüsünden her Perşembe 11:40'da sizlerle..
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to