Upload
42

Subscription preferences

Loading...

Loading icon Loading...

Working...

Biedrība Labie Darbi

LabieDarbi.lv gada_balva_2013

1,496 views 1 year ago
Šī gada 25. Maijā labdarības projekts LabieDarbi.lv Dailes Teātrī pulcēja draugus un atbalstītājus, lai kopā nosvinētu projekta dzimšanas dienu, kā arī pasniegtu īpašās balvas labākajiem projektiem, kuri ar savu darbu ir snieguši nenovērtējamu ieguldījumu izglītības, zinātnes, mākslas, kultūras, sporta un vides attīstībā Latvijā.

Par sirsnīgu atmosfēru LabieDarbi.lv Gada balvā gādāja ceremonijas vadītājs Lauris Reiniks, savukārt svētku noskaņu krāšņāku darīja populāri skatuves mākslinieki, tostarp dziedātāji Linda Leen, Dons, Arvīds Berķis no grupas Blitze, Liene Candy, Felikss Ķiģelis, Zane Dombrovska, aktieris Rihards Lepers un citi, kas svinīgi pasniedza balvas laureātiem un priecēja ar muzikāliem priekšnesumiem. Show less
Read more

LabieDarbi.lv akcija "Baltā Lāpsta" Play

Šī gada februārī Labo Darbu simbols un palīgs - baltā lāpsta - uzsāka Vislatvijas labo darbu tūri, lai dotos pie iniciatīvas bagātiem cilvēkiem Latvijā un stāstītu par viņu labajiem darbiem (sīkāka informācija - http://ej.uz/n4vh ).
Palielinoties paveikto labo darbu skaitam, LabieDarbi.lv komanda kļuva par mazu, lai apciemotu visus labo darbu veicējus, tādēļ pieņēma lēmumu piesaistīt papildu resursus. Sadarbībā ar Oksfordas universitātes zinātniekiem LabieDarbi.lv pavairoja balto lāpstu, radot 20 jaunas palīdzes.
Šī gada augustā baltās lāpstas uzsāk ceļu pie labu darbu veicējiem visā Latvijā, lai stāstītu par cilvēkiem, kas paveikuši labus darbus, un iesaistītu vietējos iedzīvotājus kādā spēlē. Lāpstas paslēpsies kādā publiskā vietā un gaidīs savu atradēju. Pirmais, kas lāpstu atradīs, ar to kopā nofotografēsies un uz e-pastu info@labiedarbi.lv nosūtīs slepeno paroli (atrodama uz lāpstas) un interneta saiti, kur attēls redzams, balvā saņems 25 latus no LabieDarbi.lv labvēļa SMScredit.lv. Atradējam attēlu ir jāievieto savā (draugu, radu vai paziņu) Draugiem.lv, Facebook vai Twitter kontā.
! Tikai 20 lāpstu atradējiem rudenī būs unikāla iespēja piedalīties radošā LabieDarbi.lv konkursā, izmantojot atrasto lāpstu un sacenšoties par lielāku balvu no SMScredit.lv - 100 Ls.
Lāpstas slēpsies 1-3 reizes nedēļā kādā no Latvijas pilsētām, pagastiem un ciemiem - atkarībā no realizētā projekta atrašanās vai projekta pieteicēja dzīvesvietas. Balto lāpstu gaitām varēs sekot līdzi projekta LabieDarbi.lv kontos sociālajos tīklos:
Draugiem.lv - http://www.draugiem.lv/labiedarbi.lv/
Twitter - https://twitter.com/#!/LabieDarbi
Facebook - http://www.facebook.com/LabieDarbi.lv
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to