Upload
32

Subscription preferences

Loading...

Loading icon Loading...

Working...

Hubert Adamkiewicz

GINT - BLUE STAROŹREBY - ENERGY VIDEO SET

802 views 6 days ago
GinT

O SOBIE

Jestem 17-letnim grajkiem (bo ciężko nazwać mnie DJem) i amatorskim producentem z Sochocina (niedaleko Płońska). Próbuję swoich sił za konsoletą od ledwie 2 lat, lecz bardziej skupiam się na produkcji wszelkiej maści klubowych kawałków - od dance'u, przez progressive house aż po tech i funky house.
Mimo, że grywam w bardzo różnych klimatach, lubię zarówno Bigroomy, Trapy, Drum'n'Bass, jak i Deep czy czasem nawet Minimal Techno, jednak najbardziej odpowiadają mi klimaty housowe: Tech house (czy to bardziej pompująco-energiczne, czy te bardziej techniczne), Deep, Funky/Soul, a nawet Disco House :)

O SECIE

Nawet gdyby nie udało mi się wygrać, to cieszę się z tego, że mogłem zaprezentować klimaty, które najbardziej mnie jarają.
UWAGA!! Przepraszam za pierwsze przejście, zapomniałem wyłączyć efektora na crossie, a nie miałem zbytnio czasu poprawiać - set nagrany spontanicznie, a czas gonił i nie starczyło go na nagrywanie seta x razy aby w końcu było idealnie. Poza tym mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy, nie jak zaczyna (co prawda niekoniecznie w 10 minut), a dalej jest już, moim zdaniem, tylko lepiej :D.

TRACKLISTA

1. Mr President - Coco Jambo (Asproiu & Ferrer Remix)
2. Avant Garde - Get Down (Jason Mill Remix)
3. Lexy & K-Paul - Zok Zok (Check Dance Remix)
4. Franky Rizardo & Skitzofrenix - Shady Baby (Chocolate Puma Edit)
5. Stars On 45 - Stars On 45 (Max Farenthide & DJ Hubertuse Bootleg)
6. Pharrell Williams - Happy (Jyvhouse Extended Bass Remix)


Z góry dziękuję za udostępnienia, lajki,komentarze, i życzę zarazem miłego odsłuchu oraz pozdrawiam :) Show less
Read more
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to