Upload
0

Subscription preferences

Loading...

Loading icon Loading...

Working...

gentjakupi1

 • Vend kot, mbushur me ndertesa pa kriter cmime te larta dhe restaurante me peshk rezervati une i jap zero ,, mos filmoni vetem ca vende dhe peme sepse skeni cfare te filmoni tjeter

  SARANDA

  • by 78dario
  • 2 years ago
  • 36,100 views
  Saranda - Albania 2011
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to