Elun
elun123's Channel
Alert iconSubscribed
 
 
Sign in or sign up now!
Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
Jazz liberatorz - Breathing pleasure
 
3OH!3 - ROBOT
 
Zając Postrach lasu
Momma Sed
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
elun123
Alert iconSubscribed
Loading...
Profile
 
Channel Views:
4,576
Total Upload Views:
171,304
Age:
23
Joined:
Aug 16, 2007
Latest Activity:
2 hours ago
Subscribers:
30
"(...)pamięć zostaw tylko tym najlepszym"
Hometown:
Stargard
Country:
Poland
Music:
Industrial, Trip-Hop, RAP, Electro, Alternative, D'n'B, Rock...
Books:
Paragraf 22
Recent Activity  
elun123 favorited a video (2 hours ago)
 
 
elun123 favorited a video (11 hours ago)
ROBOT - Available Now: http://bit.ly/303... http://3OH3music.com
Directed...   more
 
 
elun123 favorited a video (12 hours ago)
Underground hiphop.
Atmosphere - Sound is vibration
from the album: Overca...   more
 
 
elun123 subscribed to audibletreats (1 day ago)
Check out "Heart & Soul" by Baby Jaymes
 
 
elun123 subscribed to zycieismierckomiks (1 day ago)
Nasz chujowy hołd dla najlepszego polskiego filmiku ostatnich miesiecy: ...   more
 
Channel Comments
MineurDuSon (8 months ago)
;-)
funknroll (2 years ago)
Welcome to the fiesta!
maccotamerset (2 years ago)
zwal se w pralce!
maccotamerset (2 years ago)
zrobisz mi dobrze?
MichalisPL (3 years ago)
Pierdolnij się pan w łeb. Amen ? ave Satan ^^
DemonPrzeszlosci (3 years ago)
PS: Zdegenerowany Hip-Hop i Rock zrobił ci sieke z mózgu i jesteś jednostką niezdolną do dawania czegokolwiek wartościowego z siebie - reprezentujesz sobą zamkniętego w sobie egoistę, chytrego samoluba i temu podobną postawę wyrzutka społecznego (na własne życzenie). Zapuść sobie coś lepszego. sakralnego, rozwiń skrzydła i zacznij żyć z ludźmi (a nie walczyć z nimi, jak prymitywne, bezduszne zwierze, nie posiadające w sobie wyższej inteligencji). Nikt nie jest samotną wyspą i sam bez Jezusa się nie zbawisz, a przepadniesz w piekielnych czeluściach dla ludzi z martwą wiarą (tam jest tylko płacz i zgrzytanie zębów, bo się jest odłączonym od Boga [stworcy wszechświata, Stworcy każdej istoty ludzkiej, obdarzonej przez Niego duszą], ktory daje szczęście).
DemonPrzeszlosci (3 years ago)
Po co produkujesz się w tych swoich wypocinach, skoro mam je glęboko gdzieś ?
Zatrzymaj sobie je dla siebie i swojego glupiego mniemania, a mnie nie nawracaj, bo twojej 'wyzwolicielskiej' pomocy nie potrzebuję. Mam oczy tak jak ty (ale zapewne szerzej otwarte), uszy tak jak ty (lepiej nastawione do słuchania), dlatego twoje krótkowzroczne wywody, zaslyszane od komucho-protestantow mnie nie ruszają.
Ja widzę Kościół zupelnie inaczej niż ty... drobną cząstkę tego odsłoniłem na moim profilu, a na twoim dostrzegam badziew.
Gdybyś wiedzial więcej o świecie i miał w sobie wiarę, tobuś zmienił przekonania i światopogląd na zbieżny z moim. może przyjdzie jeszcze taki czas dla ciebie, a teraz pozostaje mi się modlić za pogubionymi 'owieczkami' (o napelnienie wiara, nadzieją i miłością, aby wróciły do grupy normalnych ludzi powołanych do zbawienia i kroczących drogą zbawienia).
MichalisPL (3 years ago)
u sak anyway lol!!!
Yabco (4 years ago)
lahahaha !!
Alert icon
Alert icon
Alert icon
Alert icon
Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more