Upload
288

Subscription preferences

Loading...

Loading icon Loading...

Working...

SaeimaSAB

Latvijas atdzimšanas vēsture Play

Šogad aprit 20 gadi kopš 1991.gada 21.augustā Latvijas Republikas Augstākā padome pieņēma konstitucionālo likumu „Par Latvijas Republikas statusu".

Atzīmējot mūsu valsts de facto neatkarības atjaunošanu, Saeima uzsākusi vērienīga video arhīva veidošanu, uzklausot tā laika aculiecinieku stāstus, pārdzīvojumus, atmiņas. Projekta ietvaros plānots intervijās iemūžināt tā laika deputātu un viņu laikabiedru stāstījumu, kuri atbalstīja neatkarīgas valsts ideju.

Interviju ciklā „Latvijas atdzimšanas vēsture" iepazīstināsim jūs ar fragmentiem no dažām intervijām, kurās tā laika liecinieki atceras tieši augusta puča dienas un konstitucionālā likuma pieņemšanu.

Autorkolektīvs ir cilvēki, kuri paši tajā laikā bijuši deputāti un kuru profesionālā darbība ir saistīta ar žurnālistiku - Edvīns Inkēns, Jānis Gavars, Viktors Avotiņš, Jānis Krūmiņš un Normunds Beļskis.

Šajā sadaļā atsevišķu video publiskošanai, izplatīšanai, reproducēšanai un pavairošanai jāsaņem atļauja tieši no autortiesību īpašnieka - Latvijas Republikas Saeimas
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to