Upload
3,909

Subscription preferences

Loading...

Loading icon Loading...

Working...

Najlvin

Československé pohraniční opevnění 3

1,088 views 2 months ago
Další díl z mé série komentovaných výprav po československém pohraničním opevnění, letos první a rozhodně ne poslední. Tentokrát se jedná o opravdu nadstandardně dlouhou část plnou zajímavých záběrů a informací. I když ne vše vyšlo úplně podle plánu - díky povětří záznam místy trochu utrpěl a ty nejhorší části jsem musel dodatečně předabovat nebo proložit hudbou. I tak ale doufám, že se vám to bude líbit. Poprvé se vám tu totiž ukážu i já sám na kameru :-)

V této části je zahrnuto devět těžkých objektů z okolí Červeného Potoka na Králicku, několik lehkých objektů a dvě místní zajímavosti. Za případné nepřesnosti či přeřeky v mém komentáři se předem omlouvám. Výklad vzniká za chodu, tak ho prosím berte s rezervou. Ale snažil jsem se na tom trochu zapracovat, abych nezněl tak unuděně, jak mi tu minule mnozí připomínali.

Objekty těžkého opevnění zachycené ve videu jsou následující: K-S 6 "U kapličky", K-S 7 "U vesnice", K-S 8 "U nádraží", K-S 9 "Mezi lesíky" a K-S 12b "Utržený". Dodatečně jako bonus to pak jsou: K-S 10 "U boží muky", K-S 13 "U lomu", K-S 11 "Na svahu" a K-S 12 "Na kótě".

Nebojte se video okomentovat a dát mi tak vědět, co si o tom myslíte. Klidně pište i vaše tipy na další cesty, kam bych se měl podívat. Další díl snad přijde brzy ;-) Show less
Read more
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to