Upload
109

Subscription preferences

Loading...

Loading icon Loading...

Working...

MarimexCzech

Výběr nadzemního bazénu

25,077 views 2 years ago
http://www.marimex.cz/nadze...

V tomto videu se společně podíváme na to, jak připravit místo, kde bude nový bazén stát a ukážeme čeho se naopak vyvarovat. Dále se dozvíte jaké typy nadzemních bazénů nabízíme a jaké jsou mezi nimi rozdíly. Věděli jste například jaké bazény můžete využít celoročně a které se naopak musí na zimu uklidit? Na všechny tyto otázky vám odpovíme. Show less
Read more

Nadzemní bazény Play

Nadzemní bazény Marimex jsou oblíbené díky své kvalitě a dostupnosti -- nejsou finančně ani prostorově náročné, nežádají si velké terénní úpravy. Vlastní nadzemní bazén, si tak dokáže postavit na zahradě naprosto každý.

Nabízíme především bazény Tampa s osvědčenou konstrukcí tvořenou vrchním nafukovacím prstencem, samonosné bazény Orlando z vysoce kvalitního plechu, Hawai a Ohio s pevnou a velice stabilní kovovou konstrukcí a Tahiti, které je vyrobeno z trojvrstvého PVC.

Filtrace a čištění bazénu Play

Bazénová filtrace je nezbytná pro udržení kvality vody v bazénu. Funguje tak, že nečistoty procházejí porezním prostředím filtru a zachycují se v něm. Výsledkem je průzračně čistá voda. Pro bazény do 5.000 litrů je dostačující kartušová filtrace, pro výkonnější a účinnější filtraci je vhodná písková filtrace. V naší nabídce naleznete nejprodávanější pískovou filtraci ProStar 4.

Aby voda vydržela čistá a nezávadná po celou koupací sezonu, je třeba dodržovat několik pravidel a především pravidelně a správně používat bazénovou chemii. Připravili jsme pro vás nabídku toho nejlepšího z osvědčené řady chlorové chemie Aquamar, včetně cenově výhodných setů, bezchlorovou chemii BlueOne a přípravky kyslíkové chemie Whirpool pro vířivé vany. S našimi testery si zase lehce ověříte, zda a kolik je třeba bazénové chemie použít.

Solární program Ekosun Play

Ekosun je nevyčerpatelný zdroj tepla a moderní technologie ohřevu vody. S programem Ekosun se společnost Marimex jako první zaměřila na využívání alternativního zdroje energie - solární ohřev vody. Investice se vrací už po první sezoně, díky úspoře energie na ohřev vody. O kvalitách Ekosun vypovídá také reportáž v pořadu Rady ptáka Loskutáka na TV Nova!

Infrasauny Play

Saunování bylo už od pradávna symbolem relaxace a zdraví. Teplota kolem 60°C, kterou si vychutnáváme v prostředí domácí sauny, především uvolňuje tělo a také pomáhá zbavit se námahy a stresu. Infrasauna vyzařuje pouze zdraví prospěšné sluneční záření a naopak vylučuje to negativní. Technologie infrasauny je proto natolik bezpečná, že se používá již mnoho let i v dětských inkubátorech.

Popular uploads Play

Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to