Upload
11,113

Subscription preferences

Loading...

Loading icon Loading...

Working...

KinoSwiatPL

ZACZNIJMY OD NOWA - oficjalny polski zwiastun (HD, 1080p)

38,109 views 2 months ago
ZACZNIJMY OD NOWA - w kinach od 4 lipca 2014

Twórca przebojowego „ONCE", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto!

Urzekającej w głównej roli KEIRZE KNIGHTLEY partnerują -- debiutujący na dużym ekranie „najseksowniejszy żyjący mężczyzna" ADAM LEVINE z zespołu MAROON 5, jeden z Avengersów -- MARK RUFFALO, raper MOS DEF, nominowana do Oscara gwiazda młodego pokolenia HAILEE STEINFELD oraz dwukrotnie nominowana do Oscara -- CATHERINE KEENER.

Ona -- Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) -- wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością... Rozstał się z żoną (Keener), jego kontakt z dorastającą córką (Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie tych dwojga...

„Ten film zdecydowania poprawia samopoczucie!" The Wrap
„Cudowna historia. Urocza, zabawna i z sercem." movies.com
„Czysta przyjemność. Fantastyczne, ciepłe kreacje Keiry Knightley i Marka Ruffalo." Screen International Show less
Read more
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to