Added: 3 years ago
From: pjopie1968
Views: 10,568
Sort by time | Sort by thread (beta)

Link to this comment:

Share to:

All Comments (23)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • @5:22... Wat een viespeuken daar zeg bij de rijksuniversiteit in Leiden... Hebben het zeker te druk met studeren om een vriendin te zoeken

  • Dat het zo lang heeft moeten duren voordat digitale fotografie pas gemeengoed is geworden.

  • 3:48 philips wake up light 1.0 ?

  • @upliftingmusica Verkrekt irritant ding is dat zeg XDDaar wil je toch niet mee wakker gemaakt worden :S

  • @Thesupermachine2000 nee de huidige versie is toch wel iets beter haha :P

  • @upliftingmusica Idd, al wil ik daar ook weer niet mee wakkergemaakt worden. K heb t liefst dat ik gewoon kan blijven liggen eik...

  • dat komt omdat analoge fotografie (film) werkt met lichtgevoelige chemicalien. Elke voor een ander kleur of scherpte. Dat werkt dus op atoomisch niveau. Onmogelijk om ooit met digitaal te evenaren.

    Ow en de meest beste ccd's fikken door als je telang in de zon kijkt! Ik zou maar niet teveel fotos van de zon nemen met je mooie digitale fototoestel:p

  • ik zou zeggen even een nieuwerwets jasje, en het is nog steeds een informatief programma voor kinderen.

  • @HyperburnSeroo

    Het was geen kinderprogramma. :P

  • @EendjeKwak Dan alsnog. Het zou best wel kunnen. Tijden veranderen en het klokhuis is teveel gericht op echt jongere kinderen. Het kan allemaal wel wat minder jip-en-janneke-taal. Nog steeds een geweldig programma imho.

  • die sigaret word aangestoken in een shot met tegenlicht.

    die chip waar onze o zo geliefde Chriet het over heeft kan wel tegen de zon in filmen in tegenstelling tot de oude beeldbuis.

  • waar sloeg het aansteken van die cigaret in godsnaam op? hahhaa

  • @professorbananas :

    Nou... om te laten zien hoe die arme camera-buis inbrandt... Kijk nog maar eens goed!

  • aahhh, nu zie ik het!

  • De ruimte telescoop die dát jaar werdt gelanceerd en nu alweer bijna op is, waar is de tijd toch gebleven.

    *wist Chriet toen maar dat we nu zo'n 'chip die kan zien' in iedere mobiele telefoon hebben*

  • Je kunt je toch amper voorstellen dat ze toen al over digitale fotografie spraken. Echt geweldig, maar dat heb ik in de andere posts ook al gezegd :)

  • @zaagmans1 Nasa had in de jaren 70 analoge foto-apparatuur die nu nog niet geëvenaard worden digitaal.

    Weet je qua beeld het verschil dan tussen digitaal en analoog of qua geluid?

    Ik ben niet zo blij met digitale toestanden, geef mij maar analoog.

    Ook voor je eigen veiligheid.

  • 80's technologie is de shit!!!!!!

  • @hoolicool75 fuck off

Loading...
Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more