@BU1137F0RMYV413N7IN3 Mode är skit, den enda "stilen" som är ok är whatever stilen. Ta på dig lite plagg bara och var en trevlig människa. Varför bry sig om lite tyg?
Just det. Även "icke-nördiga" personer åker till Dreamhack då du är en i mängden. Om ditt spelande är någonting du döljer är Dreamhack någonting du bör gå till. Inte bara finns det spelande folk, utan också massor av andra aktiviteter. Det finns fina girl-gamers där :3
HAHAHAHA folk springer runt och flörtar o fnittrar?? tror inte de talar hela sanningen där. Kan dock stämma om de är dom enda tjejerna på dreamhack och alla killar där är perversa. Feta fula gorillor som klär sig i knullade färger, tillsammans bildar dem en fin regnbåge dock
@01yourmommaisfat Det enda är ju att de flesta killarna är perversa och fjortisar åker dit och tycker att "wow ehn hewt kiiwle sohm spehlaR W0w e as cooool!" Så det var ju endel utav sanningen.
& credz till tailsdareaper som förstod att de 2 damerna antagligen är cybergothare med influenser ifrån rave!(Y)
Lunndin : Wtf ''Jag och min'' haha :P Jag kan tänka mig ficktjuvar för du ser ju själv det är as många folk men det går ju väktare elr vad man ska säga dem går runt iallafall sen kan jag tänka mig virus ochså för om nån frågar typ vill du ha hjälp då måste du typ ladda ner denna och denna och då kan det va virus så man måste ju känna personen först :) der är det jag tycker :/
Inte direkt ficktjuvar, men tjuvar överhuvudtaget. Tips är att om ni ska ifrån datorn (alla samtidigt) så lägg undan mus och musmatta. Jävligt mycket stölder på såna grejer på senare år. Trist som fan.
ahem,de värkar vara bland de inteligentare tjejerna jag sett, och de ser varken äckliga eller fula ut, de går efter en rejv/cybergoth stil av att dömma av deras utseenden.
det kanske bara är du som är för dum för att märka det.
Jag känner dem båda två ^^ Ett ex å en kompis .. xP elaka kommentarer ni kör med, ni borde lära känna människorna innan ni börjar snacka massa skit :O De är astrevliga iaf.
Först säger du åt folk att inte snacka skit om andra, och sen säger du åt dem att skaffa liv.
Jag känner inte dig, men utifrån ditt hyckleri så är det väl ganska säkert att anta att du är ointelligent. Precis som man kan säga om de flesta tonåringar, inklusive de i videon.
Ja...nej vad tror du? Han gjorde den kanske för att han hittade dom fulaste som fans. Sen är nästan alla tjejer är lan horor (fjortisar) vilket som bara förstör.
dom två tjejerna härmar en annan tjej som var där året innan, ser ut som värsta copycatsen.... jag är tjej på wow, och tycker inte det är något speciellt med det. spelar wow precis som alla andra.
varför har den ena tjejen stötdämpare i håret?
NHEaz 8 months ago
Fan va coola de var =P
KnarkPekka 10 months ago
Den med rött hår är snygast men blondinen är ett troll :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
trollelil 11 months ago
Alla som säger att de är fula kan ju ta och posta bilder på sig själva så får vi se hur jävla snygga ni är.
claudiusrex 11 months ago
1:05 . hon tror dom flörtar hej vilt men igentligen n står dom bara och garvar åt hur ful hon är!
Busig97 1 year ago
@Busig97 många felstavningar där du!
Hallgren67 1 year ago
tjejen på 0:13, pausa när hon blinkar (y)
ejdl89 1 year ago
VAR (!) ÄR TJEJERNA?
HeltRandomAnka 1 year ago
gummie slangar i håret varför!? ingen kan ju tycka att det är snyggt.
zeptonify 1 year ago
@zeptonify cyberlox heter det ich det är många som tycker det är snyggt.
AnCafeL0ver 1 year ago
@AnCafeL0ver och*
AnCafeL0ver 1 year ago
hvorfår bor jeg i norge! fyfaen de ser dritt bra ut!
TheMythicstudios 1 year ago
2012 är nära...
swedishsoccerfan 1 year ago
tentakler i håret
MasterMetallicaCover 1 year ago 4
inget snyggt hår
t0xictreasure 1 year ago
Snacka om att furfula sig, hon med tuber i håret
Noxitify 1 year ago
omg, vilka haggor :P
chr1stens3n 1 year ago
@chr1stens3n exakt
Imonlyhereforcookies 1 year ago
tuttar
Padovski 1 year ago 3
Stolpskott
DivaN97 1 year ago
De där 2 tjejerna+killarna skrämmer mig så jäkla mycket håller på att ta livet ur mig när jag kollar på de!!!!!
TheBabyRami 1 year ago
Sov med henne till vänster winter 08 :) nice
MageAtYou 1 year ago
MED BREDBAND FRÅN TELIA
cadaverfeed 1 year ago
@cadaverfeed *fiber
leerrooyyjenkins 1 year ago
wtf!
1megaassclap 1 year ago
skulle bamps på datorn....
Nicklasingelsson 1 year ago
Comment removed
Damage215 1 year ago
ena tjejen har fingerlås i håret, håll händerna borta annars fastnar du xD
sxeoge 1 year ago
Skulle vilja att hon med rosa hår slicka på min vaniljstång
Pestocrac 1 year ago 6
@Pestocrac jasså, du har en svart liten stenhård kuk alltså?
ARTOFAX92 1 year ago
@ARTOFAX92 haha jag sa "vaniljstång" läs innan du kommenterar för fan xD
Pestocrac 1 year ago
@Pestocrac jo jag såg det, men jag trodde du syftade på något annat ^^
ARTOFAX92 1 year ago
@ARTOFAX92 NÄääråå niggers gillar jag inte hehe
Pestocrac 1 year ago
@Pestocrac -.-
ARTOFAX92 1 year ago
@ARTOFAX92 hHehe
Pestocrac 1 year ago
@Atamv
Jo, det har du rätt i. :)
BU1137F0RMYV413N7IN3 1 year ago
va fan har hon i håret? plaströr?
warcrouch 1 year ago
Haha, tjejer med crap datorer.
axelmixer2 1 year ago
asså vafan, åker man till DH så orkar man väl inte fixa upp sig sådär? xD
pressident200 1 year ago
nu förtiden kommer bara jävla jortisar som bara vill synas,
inte ett dugg intresserad är dom för datorer...
UnratedMovies 1 year ago
hon till höger jag fattar inte hons hår
axelforfan 1 year ago
Vart kan man köpa ljus slingor som man kan ha runt överallt
axelmixer2 1 year ago
@axelmixer2 rusta, jula ?
MWUchannel 1 year ago
hon åt vänster är het
Busig97 1 year ago
Heta tjejer!
RsSimpe 1 year ago
spela roll hur dom ser ut?
Busig97 1 year ago
@thejurassicpark
Hellre en massa " trädgårds slangar " i håret än att ha en massa fula snoddar på benen. ;)
Pj's for the lose!
Scene/fashioncore ftw!
BU1137F0RMYV413N7IN3 1 year ago
@BU1137F0RMYV413N7IN3 Mode är skit, den enda "stilen" som är ok är whatever stilen. Ta på dig lite plagg bara och var en trevlig människa. Varför bry sig om lite tyg?
Atamv 1 year ago
haha dom ser ut som idioterna i lasy town
TheAnders360 1 year ago
är det nån som har data om hur snabbt nät dom har?
LEADER0FY0U 1 year ago
@LEADER0FY0U gå in på dreamhack.se och kolla, jag hittade det där förut och det är skjuukt snabbt internet men orkar inte leta upp nån länk nu.
dreamed97 1 year ago
"Tjejer på dreamhack summer 2008" Vafan? är dom där två tjejer? XD
plannja21 1 year ago
Äckliga b-rudar där alltså, Dom kommer bli horor i framtiden, 100%
zhinelol 1 year ago
@zhinelol ena är lärare och den andra spel utvecklare! känner båda 2 så fo! kräk unge
creature1988 1 year ago
lelijke wijven
Teganie 1 year ago
Det här bevisar bara hur messed up tjejer blir av att spela dataspel O_O
svennen999 1 year ago
va fan tjejer kan gilla pc!!!
affe524 1 year ago
Kunde dem inte filmat riktiga gaming-brudar istället?
Phailandra 1 year ago
Haha, väldigt flörtigt...
djausk 1 year ago
Skabbiga tjejer.
arrow1990 1 year ago
hon med slangarna i håret va på DHS 2010... fast denna gången hade hon svarta och orange slangar... xD
MyLittleFony 1 year ago
@MyLittleFony Ursäkta men det heter inte slangar, det heter cyberlox. Det kan även kallas för C-Lox.
Piika98 1 year ago
Byt rubrik tack.
Dedär är inga tjejer..
Rislundman 1 year ago
Vad i helvete ...
aja ses om 2 dagar ! :d
Toompan 1 year ago
hoppas de har några snyggare tjejer på dhs 10...
Skit96 1 year ago
@Skit96 word
fuldavid 1 year ago
@Skit96 det får vi allt hoppas ;)
Nat1T 1 year ago
varför kan dom inte filma snygga tjejer??
zmiXXedz 1 year ago
Tjejen vid 0:15
LegenDerry101 1 year ago
Å man bara "yay"
Mcskill 1 year ago
Hon har snott mitt gosedjur den där blåa fisken den låter när man slår på den
MrdanelitO 1 year ago
HAHAHA , tjejen med cyberlox :D
verymuchclips 1 year ago
Dreamhack, Nördars paradis!
andiders 1 year ago
Just det. Även "icke-nördiga" personer åker till Dreamhack då du är en i mängden. Om ditt spelande är någonting du döljer är Dreamhack någonting du bör gå till. Inte bara finns det spelande folk, utan också massor av andra aktiviteter. Det finns fina girl-gamers där :3
Lonii7 1 year ago
Om du inte ska spela på Dreamhack så kan du bara gå och gräva ner dig direkt.
Bubblingbrew 1 year ago
vem i helvette sitter vid BDB på DH ?
0mniax55 1 year ago
Trädgårdslangar JHAHAHHAHAHAHA omg vad bra
Arrezzz 1 year ago
hott tjej 0:10
Rakalize 1 year ago
Fjortisar som visa upp sig på Dreamhack är helt fel...
Mibmu 1 year ago 3
Jag fattar inte varför det är så sjukt överfullt med fjortisar där? wtf, vem vill ha en nörd till kille? XD
Memberotto 1 year ago
finns inga tjejer på dreamhack bara svettiga illaluktande tjocka killar som pillar navelludd och spelar CS
DuraheLL 1 year ago
@DuraheLL helt fel :/
marcirius 1 year ago
HAHAHAHA folk springer runt och flörtar o fnittrar?? tror inte de talar hela sanningen där. Kan dock stämma om de är dom enda tjejerna på dreamhack och alla killar där är perversa. Feta fula gorillor som klär sig i knullade färger, tillsammans bildar dem en fin regnbåge dock
01yourmommaisfat 1 year ago
@01yourmommaisfat Det enda är ju att de flesta killarna är perversa och fjortisar åker dit och tycker att "wow ehn hewt kiiwle sohm spehlaR W0w e as cooool!" Så det var ju endel utav sanningen.
& credz till tailsdareaper som förstod att de 2 damerna antagligen är cybergothare med influenser ifrån rave!(Y)
Od3n 1 year ago 2
2 riktiga träsktroll
fisktomte 1 year ago 210
@fisktomte Jävla Hasch Flickor xD
lattjotimpan 1 year ago
tits !!!
niglings 1 year ago 7
Håller med Myrnatsi... Patetiskit
fidderobin 1 year ago
Awesomeness
jeabreg 2 years ago
vafan har dem där o göra?! det enda dem ska göra är att jobba under bordet :D
Termite92 2 years ago 3
Jag och min ska kanske dit nästa år. Fråga: Händer det ofta att det finns ficktjuvar och folk som lägger ut virus?
lunndin 2 years ago
Comment removed
fungulf 2 years ago
Lunndin : Wtf ''Jag och min'' haha :P Jag kan tänka mig ficktjuvar för du ser ju själv det är as många folk men det går ju väktare elr vad man ska säga dem går runt iallafall sen kan jag tänka mig virus ochså för om nån frågar typ vill du ha hjälp då måste du typ ladda ner denna och denna och då kan det va virus så man måste ju känna personen först :) der är det jag tycker :/
FreddeHBY 2 years ago
@FreddeHBY Håller med dig säger det samma
banto20 2 years ago
Inte direkt ficktjuvar, men tjuvar överhuvudtaget. Tips är att om ni ska ifrån datorn (alla samtidigt) så lägg undan mus och musmatta. Jävligt mycket stölder på såna grejer på senare år. Trist som fan.
Kallekulingftw 2 years ago
av alla tjejer i hela dreamhack så valde dom som är äckligast fulast och läskigast! och vem fan vill flirta med dem? -.-
danielpunkarn 2 years ago
ahem,de värkar vara bland de inteligentare tjejerna jag sett, och de ser varken äckliga eller fula ut, de går efter en rejv/cybergoth stil av att dömma av deras utseenden.
det kanske bara är du som är för dum för att märka det.
tailsdareaper 2 years ago 55
@tailsdareaper hahaha, är det här för dig ett exempel på intelligenta tjejer så är det mer än lite synd om dig
MrGallret 1 year ago
@tailsdareaper Snälla, försök inte att skydda folk på internet. Man blir bara ännu mer sugen på att kasta skit på dom i filmen.
TheSexybeastish 1 year ago
Jag känner dem båda två ^^ Ett ex å en kompis .. xP elaka kommentarer ni kör med, ni borde lära känna människorna innan ni börjar snacka massa skit :O De är astrevliga iaf.
Gemini138 2 years ago 4
Jag håller verkligen med dig
smeagol995 2 years ago
håller med.. -.- vafan har dom gjort er?
Privatehoobit 2 years ago 2
@Privatehoobit De vågar
vara sig själva, vilket inte
puckona som måste trycka ner
vågar. :>
Dixetia 1 year ago 6
Vad taskiga ni är! Kom igen, hon till höger var ju jätte söt :)
Med sina cyberlox och allt det där..
Har ni inget bättre för er än att snacka skit om folk som absolut inte har gjort er ett jävla skit? Hm.. Människor, alltså...
Uschusch, get a life.
Myratsni 2 years ago
Först säger du åt folk att inte snacka skit om andra, och sen säger du åt dem att skaffa liv.
Jag känner inte dig, men utifrån ditt hyckleri så är det väl ganska säkert att anta att du är ointelligent. Precis som man kan säga om de flesta tonåringar, inklusive de i videon.
HeadphoneHalo 2 years ago
vad är du då, en 50 årig gammal tjatig käring som whinnar på folk??
smeagol995 2 years ago 6
omg, n3wbs ? L2P h3h3^^
du fnittrar nog inte pga av att du ser bra ut, om vi nu ska ta upp dt..... x)
DawiiiDD 2 years ago
du till höger, jag lovar dig att ingen kommer flörta med dig
idiotrepubliken 2 years ago
bara noobs som skriver noob med 0:or och använder det överdrivet mycket. :)
TeamTomat0 2 years ago 2
hi måste få träfa hon till höger ^^ xD
nemesis68860 2 years ago
har jobbat på samma ställe som henne. trevlig tjej :3
ogge7 2 years ago
vad heter låten i slutet ??
citywar10 2 years ago
Benny Benassi - Satisfaction
ogge7 2 years ago
tjejerna ser ut som almenackor
scooterfreak02 2 years ago
Aldrig vart på dreamhack men är verkligen tjejer så sällsynta där att man måste dedikera en video åt dem?
simsfrasse 2 years ago 3
Ja...nej vad tror du? Han gjorde den kanske för att han hittade dom fulaste som fans. Sen är nästan alla tjejer är lan horor (fjortisar) vilket som bara förstör.
thejurassicpark 2 years ago 2
Nej, faktiskt inte. Men det är väl för att locka mer tjejer...
b0lkan 2 years ago 3
de verkar ju schysta och trevliga vem fan bryr sig om de är punkare och emosar...De är iaf inte fjortisar som sitter inne vid BDB 24/7
jdht3496 2 years ago 4
wohoo Ftw
Beautiworld0 2 years ago 2
.. oh man bara "yeeeey".
TheVirusOddball 2 years ago
vadå? dom verkade ju va trevliga, förresten liknar dom mer punk
ankofon 2 years ago 3
Ye, slangar i håret
anti4power 2 years ago
0:14 va snygg
danne955 2 years ago 6
This has been flagged as spam show
äckligt
jaddeBornSurvivor 2 years ago
jag såg dem när jag var där :D
myvoker 2 years ago
fan jag fattar inte vf tjejer går dit och lanar msn och bdb....
hitguy89 2 years ago 4
Av alla tjejer som finns på dreamhack så tar dom de sjukaste som finns. Vem fan har trädgårds slangar i håret? O_o
thejurassicpark 2 years ago 126
Jag har inget emot emos.. men VAFAN XD överdrivet hår
Beautiworld0 2 years ago 2
Det är inte emos dumhuvud. Ser du något svart?
TheBlueLegions 2 years ago
och han ska vara den som är dum i huvudet, du måste ju ha hjärn problem då
bara för att man har svart är man inte emo lär dig nått.
emo är en musikstil
AEooDX 2 years ago
Du är efterbliven. Emos behöver inte vara svarta äckel noob. Googla scene till exempel.
thellman92 2 years ago
Du behöver inte va otrevlig... jag trodde väl att det var det
Beautiworld0 2 years ago
dom kanske valde tjejer som verkligen är där för att spela och inte bara för att sitta på msn och bdb.
BigO161107 2 years ago 2
Det finns många fler tjejer som inte sitter på bdb och msn. Har sett minst 100 st som lirade cs och wow
thejurassicpark 2 years ago 2
@thejurassicpark hahahahahahahhaahah fy fan skrattta i en jävla timme när jag läste de du skrev : )
kanadis2 1 year ago
@thejurassicpark haha dej kmr ja ihåg ;) vi hade en liten fight
tarre3 1 year ago
@thejurassicpark
kukarne1 1 year ago
@thejurassicpark Det kallas cybergoth
BozznoQ 1 year ago 7
@thejurassicpark de kan bara få tag i nördar riktiga nerds :)
AC2SGA 1 year ago
Aye, det är ju cyberpunk :)
Ericzeppe 1 year ago
Wow tjejer lanar msn
Combatcorv 2 years ago 8
Haha, "nörd söker fru", talande Oo
Commentingable 2 years ago 6
ngn som kmr på vad låten som går i bakgrunden heter vid "Tjejer på Dreamhack".
Benke90 2 years ago 3
tror det är headhunterz - power of the mind
Pnoxy 2 years ago 2
Eller The Prophet vs JDX - Blacker Than Black
redeadhead 2 years ago
Comment removed
Benke90 2 years ago
tjejerna vid 0:09-0:14 va ju helt ok :)
Superglassmaskinen 2 years ago
ugly ass muthafuckers GTFO
BurreBurk 2 years ago
usch då..
MrManson94 2 years ago
Skräll att samtliga har mindre fördelaktigt utseende.
Fajjani 2 years ago 6
Får se vilka som replyar till den där då? ;P
ghfellan94 2 years ago
fyfan vad gött med Black identity - Blacker than black !!!
x3noppi 2 years ago 5
lätt! hardstyle ftw! :D
m4gnu55on 2 years ago
Nope.
phille52 2 years ago
phille 13 år.
SupFlink 2 years ago
uppenbarligen uppgjort, finns ju inga tjejjer på internetz
edvinos 2 years ago
Det finns visst.
phille52 2 years ago
Nej, det inte tjejer på internet. newfag.
Waazzaahhh 2 years ago
Du är en newfag om någon ;).
orangesforeveryone 2 years ago
De är inte på internet utan i jönköping^^
MattanOnThaFloor 2 years ago
JAG VILL TILL DH!:D
Fotbollsputte 2 years ago 4
aha e de tjejer?
orreborre11 2 years ago
Tjejer på dreamhack? Är det är ett aprilskämt?!
Denta92 2 years ago
Lollllll skojar du?
snikkard 2 years ago
fint du skrivit
mustafa1910 2 years ago
och ner knarkade pundar brudar gillar vi ;)
haschdude1337 2 years ago 2
nää, inte direkt. nerknarkade pundarbrudar däremot!
mirabilis 2 years ago
Årets särskrivning!
rektumet 2 years ago
O.O
svitri2 2 years ago
I slutet ser ni den blinkande röda sladden det är jag
johanos123 2 years ago 2
visste inte att röda sladdar kunde skriva :O
bjurn123 2 years ago 12
HAHAHA
ostabilast 2 years ago
omg
bengalsimon 2 years ago
jenter og jenter sier nå jeg
supersebra 2 years ago
dom två tjejerna härmar en annan tjej som var där året innan, ser ut som värsta copycatsen.... jag är tjej på wow, och tycker inte det är något speciellt med det. spelar wow precis som alla andra.
RosaStrympor 2 years ago
Hahaha hon ba "det e bra musik och man ba yey" hahah
aarno1955 2 years ago
sååå söta *___*
malmvaegen 2 years ago 2
fails
ttooiero 2 years ago
Men snusk, de där två kan inte klassas som tjejer.
rosensparven 2 years ago 5
fan blir sugen på SBN<3
123ugugu 3 years ago
dh tjejer aeger! så fu
zlam94 3 years ago
HAHA menart! den som tar mig på cs ska ta mig fan få en puss på dh! lycka till noobs =)
Rebecca1337 3 years ago
Vi får väl se plutten.
SupFlink 3 years ago