Added: 1 year ago
From: DWD910
Views: 18,167
Sort by time | Sort by thread (beta)

Link to this comment:

Share to:

All Comments (14)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • Zarąbisty kawałek... to są kurde artyści a nie to co dzisiaj w radiu słychać... słowami nie da się tego ująć jak zarąbisty jest ten utwór no kurde ... Pozdro dla fanów Dżemu

  • weźcie mnie trzymajcie bo padne takie fajne

    polubie . pl - coś dla naszo klasistów

  • Tylko szkoda ze tak kozacki utwór został zbezczeszczony w "Balladzie..."... ale osoby rozumiejące ten tekst pewnie tak nie mówią;)

  • To fakt...

  • 900 wyświetleń to jest kurwa śmiech na sali. Utwór mega, mało popularny, ale to może i dobrze...

  • Comment removed

  • Utwór trochę zapomniany, chyba nawet nie grany na koncertach(w starej wersji grali to na Andrzejkach Bluesowych w 1984) Ta płyta to kompilacja singli z lat 80. Jeżeli chodzi o ten utwór to powstał w marcu 1986r. wraz z utworem "Ostatni ciężki rok" jako ostatni singiel, wydany został w 1988r.

  • @logo3003 Warto dodac ze Rysiek wcale go nie chcial go nagrywac tylko klawiszowiec Rafał Rękosiewicz sie "uparł".

  • Comment removed

Loading...
Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more