Added: 4 years ago
From: mariawita1
Views: 9,346
Sort by time | Sort by thread (beta)

Link to this comment:

Share to:

All Comments (23)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • Do marawita1:to był wtedy różaniec przed przenajświętrzym sakramentem?A czy po nim była msza czy co?

  • KK TO JEDYNY PRAWDZIWY KOSCIOŁ JEZUSA CHRYSTUSA ,KOSCIOŁ APOSTOLSKI KATOLICKI ZAPEWNIA WSZYSTKI SAKRAMENTY I Ten NAJWAZNIEJSZY - ZYWEGO BOGA - CHLEB ZYCIA W EUCHARYSTII KK!!!

    youtube. com/watch?v =S1tcWKCuWWY

    Jan 6: 66

  • Glory to Jesus !

  • @stybarrow Amen!

  • A my pomodlmy sie za odstepców od katolicyzmu.

    Katolicki to nie rzymskokatolicki ale to co zawsze wszędzie i przez wszystkich było wyznawane to znaczy przed 1054r.

    Trzeba bardziej słuchać Boga aniżeli wpółczesnego złotego cielca (papieża).

    Bo jak mówi Dzieło Wielkiego Miłosierdzia ... ... To są groby pobielane. Już osądzeni...!

  • "Nulla salus extra Ecclesia". Największy z katolickich dogmatów, który mówi, że poza Kościołem (Katolickim, będącym w pełnej łączności z Ojcem Świętym i biskupem miejsca) nie ma zbawienia. Módlmy się za tych tutaj schizmatyków, aby oświeceni światłem Ducha Świętego i poznania Prawdy odmienili swoje serca, wrócili do Kościoła, a tym samym mogli dopłynąć do portu zbawienia

  • @antymason Poza Kościołem nie ma zbawienia należy rozumieć, że zbawienie jest w Jezusie Chrystusie, który założył ten Kościół 2000 lat temu, i do którego należą w jakiś tam sposób wszyscy ludzie, chcąc czy nie chcąc! Jednak ile komu dano, tyle od niego wymagać się będzie...

  • @antymason Od kiedy formuła "Extra Ecclesiam nulla salu" jest dogmatem?!!!!

    Nie znam takiego - jet to tylko formuła przypisywana św. Cyprianowi, choć mająca swoje źródła już we wcześniejszych czasach. A to, jak należy ją interpretować w Kościele rzymsko-katolickim poczytaj w Konstytucji Dogmatycznej o Kościele "Lumen gentium" Soboru Watykańskiego II!

    Bynajmniej nie tak, jak Ty ją interpretujesz.

  • a katolicy mówią że nie oddają czci maryjce - a klepiąc debilnie zdrowaśki na kolanach jest niby czym? jak nie oddawaniem jej czci

  • Ten kościół nie ma nic wspólnego z Kościołem katolickim, ze stolicą w Watykanie...

  • @chujoglowy Przejawiasz jeden z pierwszych syndromów opętania przez złego ducha... Jednak udaj się wpierw do psychiatry, bo może to być Koprolalia patologiczna, nie dająca się opanować potrzeba do wypowiadania nieprzyzwoitych słów lub zdań, przekleństw lub obelg (wulgaryzmów) kierowanych do obcych.

    Występuje w zespole Tourette'a, ale również w schizofrenii, psychozach alkoholowych, czasem w zaburzeniu obsesyjno-kompulsyjnym występującym często rodzinnie.

  • typowe Bałwochwalstwo !

  • Ciekawy odłam Kościoła. Sam kościółek (budynek) nie różni się chyba od katolickich.

  • gdzie jest ich the most?

  • Najwięcej chyba w Płocku i okolicach :)

  • Nie, dużo się nie różni :)

Loading...
Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more