Added: 2 years ago
From: PL1300AM
Views: 93,740
Sort by time | Sort by thread (beta)

Link to this comment:

Share to:

All Comments (41)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • koekwous~!

  • old school!!

  • Taser gebruiken, dan verzet hij zich niet

  • @geertmz die hadden ze toen nog niet hier in NL bij de wouten...

  • de politie deed hun werk zoals het hoorde en correct niets op aan te merken

  • De laatste tijd is de roep om een hardere aanpak van de politie steeds groter geworden.wat mij verbaast is dat deze mensen vaak dezelfde mensen zijn die pleitten voor een bijna eindeloze vrijheid van meningsuiting.Feit is dat wij simpelweg niet in een politiestaat of iets dergelijks wonen,oftewel het is hypocriet om voor beiden te pleiten aangezien dit tot op zekere hoogte in strijd met elkaar is.mensen dood slaan omdat ze niet meewerken?donder op.Daarvoor zijn me ouders niet ontvluchtaanSaddam.

  • Is dit bij de zcoolsingel bij de McDonalds daar? Kruising met de meent?

  • als ik politie was :D ik zou hem kappot slaan met ijzer of harde plestik knuppel :D dan kunnenze niets meer doen

  • @HCkygle ik denk Jeroen Marre!

  • Wie gaf er bij die serie commentaar?

  • Wat een domme reacties altijd. Het is juist de bedoeling dat de politie zo weinig mogelijk geweld gebruikt. Als je echt vind dat de politie opstandelingen meteen neer moet schieten ga dan naar Irak of Korea waar dit soort dingen toegestaan zijn op inschatting van de politie.

    Oh nee, daar is het opeens weer te overdreven zeggen jullie dan. Altijd een grote mond over hoe iets moet maar nooit een oplossing kunnen geven. Dat zijn de reacties hier.

  • Comment removed

  • @Zevvion een arm breken moet kunnen als iemand een mes trekt ofzo.. en je staat er met 2 agenten heel dicht op

    ligt ie meteen op de grond

    moet kunnen

  • @myfatproductions

    Dat ligt maar net aan de situatie. Als het niet nodig is en de agenten met z´n tweeën een opening zien om die persoon zonder ernstig letsel naar de grond te krijgen; waarom zouden ze die mogelijkheid dan niet nemen en express ernstig letsel aanbrengen? De politie is er niet om zelf te bepalen wat voor straf iemand krijgt. Ze moeten de persoon alleen inrekenen. Dat daar soms geweld aan te pas MOET komen, natuurlijk. Maar als het niet nodig is, waarom dan toch express doen?

  • @Zevvion idd. alleen vind ik wel dat als je als agent klappen krijgt je ze ook mag terug geven. als je ze uitdeeld, moet je ze ook incasseren.

  • @Zevvion

    Eindelijk een zinnige reactie op al die onzinnige reacties.

  • beetje peperspray en een kogel door zijn been doe geen moeite ook een paar stoten meej een knuppel kan ok geen kwaad xd

  • Ik snap het niet, hond uit de wagen en laat die maar even gaan, dan is het zo over.

  • @thefirstrebirthlive

    ik durf te wedden als jij tegen over mij of tegen over de politie staat dat je met knikkende knien wegrent, dus ga niet stoer praten als internetgangstertje

  • een goeie klap met de knuppel in de nek daarna naar de grond werken, met 2 agenten de man goed klemmen handboeien om daarna nog een klap met de vuist recht op de neus en dan in de politie auto gooien

  • @nobelvictorius Ja, is ook zo. Dat komt omdat er iemand moet zijn om mensen te controleren. Maar soms vergeet de politie dat ze zelf ook mensen zijn.

  • Mooi beroep om zo te zien.

  • mijn geboorte jaar :P

  • @sportdigros is wel 1 week late reactie xD maar als mensen zich verzetten kan t nog knap lastig zijn om boeien om te doen =/ als 1 arm vast zit en je blijft die andere hen en weer bewegen enzo , snappie? xD

  • Van achteren pakken, trap in de knie, naar de grond, scheen in de nek, arm overstrekken en dan kan je dat makkelijk alleen, beetje jiu jitsu en je sloopt alles, alleen is jiu jitsu verschrikkelijk moeilijk!

  • Comment removed

  • Comment removed

  • nette aanhouding

  • Oud filmpje zo te zien, ik zie weinig allochtonen.

  • @erickooy joh uit 1996

  • Wat doen ze moeilijk ik had een zo'n gast makkelijk in bedwang kunnen houden ,een goeie armklem en je drukt iemand al tegen de grond (zonder hem echt te verwonden)

    dat betekent niet dat ik onwijs stoer of sterk ben maar dat ik gewoon zelfverdediging sporten ken, hun toch ook!? waarom gebruiken ze het dan niet vraag ik me af.

  • @Noahboy8 ik ken ook zelfverdediging en klemmen, net zoals alle agenten die dat leren tijdens hun opleiding, maar vergis u niet, iemand die agressief is hou je niet zomaar onder bedwang met een klemmetje, die mensen gaan door de adrenaline over hun pijngrens en bijgevolg moet je dus al iets breken vooraleer ze onder bedwang zijn, tenzij je met meer mensen bent en zijn beweging op pure kracht kunt limiteren

  • @tweetdezweet Bij dit soort gasten móet je ook iets breken; het liefst hun ruggegraat of nek.

  • hier hebben die agenten tog pistolen voor==

  • Wat doet die takelwagen daar? Wouden ze m even ophangen om af te laten koelen ofzo?

  • zekers mooi!!

  • mooi zo hoe snel er gereageerd wordt op een collega die assistentie vereist

    tegenwoordig nog sneller met de OC en rode knop op porto

  • Comment removed

  • @MegaKutzooi

    Verklaar je nader? Wat bedoel je daarmee? Wat is de link tussen je reactie 't filmpje?

  • Comment removed

Loading...
Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more