Added: 3 years ago
From: osama017
Views: 3,420
Sort by time | Sort by thread (beta)

Link to this comment:

Share to:
see all

All Comments (8)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • Gibt es das ding noch?

  • This 2010, en hij is niet dicht?

  • @Melodie558 leer lezen

  • nee tenzij je een abbo hebt

  • het lijkt wel of dat een standaard tekst is die ze moeten zeggen is altijd precies de zelfde: dames en heren jongens en meisjes dit was de allerlaatste rit van vandaag wel thuis en tot ziens in de efteling

  • Zw zeggen niet altijd precies hetzelde. Maar meestal is het toch wel de bekende mededeling. Maar vorig jaar de laatste dag van het zomerseizoen zijden ze er nog bij "Tot ziens in de Winter Efteling". Hiermee reclame makend voor de Winter Efteling voor wie dit nog niet weet. Op 11 april zeiden ze zelfs "tot morgen". Beetje vreemd, want de meeste mensen gaan toch niet elke dag naar De Efteling.

  • Ze zouden er ook een bandje in kunnen stoppen, die het omroepbericht afspeelt na een druk op de knop. Net zoals de gil van Vogel Rok die je zo nu en dan hoort. Dat is ook een bandje of een mp3 uit een computer die door de boxen in het station wordt afgespeeld. Een omroepbericht als dit kan ook zo worden afgespeeld. Maar ze roepen met altijd zelf om door de microfoon. Soms roepen ze om door de ritmuziek heen en dan hoor je er niets van.

  • Er is daar geen bandje voor;)

Loading...
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more