Added: 1 year ago
From: micromiss
Views: 27,625
Sort by time | Sort by thread (beta)

Link to this comment:

Share to:

All Comments (57)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • I love your make up !!!!

  • har hon ingen blogg eller nått? någon som vet?!

  • vad heter den första videon på denna video???

  • Gärna fler videos! Älskar dessa! :) Superfina och jätte hjälpsamma allihopa!!

    Vilken talang du har :)

  • Fyfan så onödigt lägga pengar på SMINK!

  • @TheSwedeJohan

    jag bryr mig inte om vad du tycker om mig för jag vet vem jag är..

    och mitt användarnamn stavas så här "love tim smile" och fjortis stavas inte fortjis utan fjortis.

    o jag har ingen aning om varför jag döljde de med stjärnor o jusste tack för att jag fick en plats på din lista det är väldigt moget att skriva listor på folk som du tycker är fjortisar har du lagt till du själv på din lista för fittungar utan liv?

  • @padla4 Har du inget vett i skallen? Tycker du att en tjej ser så dålig ut som du säger så håll det för dig själv och vräk inte ur dig sån där skit.

    "Hon ser för jävlig ut utan smink". Nej det gör hon inte. Hon ser naturlig ut. Lägg ner det där skitsnacket och sluta trycka ner tjejen bara för hon inte har smink på sig för fan.

  • @nyqa varför hålla det för mig själv. tjejen behöver veta sanningen. det internet handlar om att alla får säga sin åsikt. inte bara dom som är positiva.

  • Ännu en bimbo/barbie... Är det den enda formen av YouTubare vi har i detta land?

  • @Gameboygenius

    hur är hon en bimbo/barbie? hon klär sig ju inte utmanande och beteer sig som en normal människa..

  • Jag gillade den delen där hon snackade om sitt smink.

  • Fan råkade skära bort mina ögon bryn så jag fick måla dit dom med sprit penna och sen så limade jag på lite köns hår sen var jag tvungen att använda klad krita som läpstift asså man kan ju inte gå till skolan om man inte ser bra ut

  • hjälp

  • Fy fan vad duktig du är jag önskar att jag va som du omg asså k-bry asså liksom ba tja

  • Såååååååååååååååå Vackeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :D

  • waaaaaa shit va fuuuuuul du va utan smink. ha ALLTID smink på dig tjejen. även när du sover

  • @padla4 moget... verkligen... moget... tjejer behöver inte smink för att se bra ut. men du kanske inte lärt dig det ännu?

  • @nyqa ??? när sa jag att tjejer behöver smink för att se bra ut? men HON behöver det. hon ser ju för jävligt ut utan smink

  • @padla4 Hon ser ju bättre ut utan sminket, hon bör dock ta och sminka sig "lättare" dvs inte så jävla mkt som får henne att se ut som nån Clownig Marilyn Monroe.

  • @mupp33n alla har EGEN åsikt. om du tycker hon ser bättre ut utan smink. visst. men jag tycker hon ser för jävligt ut.

  • Get facefucked biiiiitch

  • galet snygg ;d

  • pro: snygg, bra låtval

    con: ingen jävla mening

  • va jobbigt att alla ska kommentera om hennes smink, hon jobbar ju som makeup artist?

  • Niiiiice video! Please help our video go Live on TV, a short LOVE STORY, please click on "Like" :) *ww.youtube.com/watch?v=2FusoD­40WuE

  • Enda anledningen ja kollade på det här var för att hon var snygg. Inget annat.

  • hon lät bättre med pitchad röst runt 1 min.. annars känner jag mest för att spy nu

  • Hörrö fjortis raka bort mustaschen :P

  • Vilken underbar småländsk dialekt :)

  • @joeols90 Hon är från blekinge . . .

  • @TheSwedeJohan

    ehhh? bara en liten fråga här nu va.. hon kanske gillar deras musik och hon behöver väll inte alls vara nån fjortisho*a eller bonnläpp? hon kanske bara gillar dom.. eller så är de du som är en jä*la fjortish*rbonnläpp!

  • men herregud hon är makeupartist...

    shit vad folk ska vara så typiskt "mellanmjölksaktiga".

    hon blir hackad på för det hon jobbar med?? wtf??

    OCH JERSEY SHORE ÄR FÖR STACKARS MÄNNISKOR UTAN SJÄLVRESPEKT (även fast det är underhållande om ja ska va ärlig)...

    skulle ni gå och hacka på en rörmokare för att allt den gör är att hålla på med rör? samma sak med dermatologer, designers och målare??

    grymt vacker tjej!

  • Jag har aldrig gillat videobloggar, kanske för att de ofta handlar om det som jag inte är intresserad av och att de få jag sett har endast liknat en enda ytlig jersey shore smörja. Men för guds skull, hon är mycket vacker och verkar mysig. Så varför inte ställa sig på sidan av och se vad det är ni inte gillar med att se en videoblogg istället för att bröla ur er ogrundade förolämpningar mot henne framför kameran?

    Stay cool ya'll!

  • @dpflashes Jersey Shore är ytligt säger du men hon här är inte ytlig när allt hon gör är att sminka sig? ok...

  • creepy.

  • skit snygg i svart hår!

  • åh nämen va intressant! ......

  • Hehe kul a nomy är i bakgrunden! ^^ 

  • Du ser ut som en man.

  • men fyfan ta bort sminket................

  • jag tycker du är fin utan smink också :)

  • kå

  • Varför såg jag det här? :(

  • @adaa91xD för hon är het ;)

  • utan makeup... oglyyy :P

  • Trevlig dialekt. :)

  • you're the most beautiful women i ever seen!

  • du är vacker!

  • Nomy - Cocaine <3

  • you're beautiful ♥

  • like it:) i don't understand anythink but like it;p

Loading...
Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more