Added: 5 years ago
From: lukasz188
Views: 277,392
Sort by time | Sort by thread (beta)

Link to this comment:

Share to:

All Comments (269)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • Tomek Zimoch,kultowy komentator...Borek,Szpakowski czy Iwanow mogą mu co najwyżej buty czyścić...nigdy nawet nie zbliżą sie do jego poziomu...

  • TO BYŁY CZASY TYLKO WIDZEW !

  • Dunczyku nie przeszkadzaj, ja koncze transmisje" :d

  • no nie wierze;) przepiekne, bezcenny komentator !!!!

  • Pan Turek 3 stycznia mial zawał ;(

  • smuda jaki fryz

  • BAKOMA:D

  • cud, że po tym wszystkim nie zjechal na zawał !!!

  • Dębiński goooooooolnie ma Jezus Maria.

    Kończ panie Ahmed

  • Comment removed

  • To się nazywa komentowanie z emocjami :)

    

  • przeszkodził mu (polakowi) grający z kędzierzawą czupryną Norweg

  • -To on był faulowany. A może ja już też przesadzam.

    -Wracajcie Polacy. Wracajcie brońcie się! Duńczycy będą strzelać! Wybij , wybij ta piłkę !

    -O Boże co się dzieje Akcja Duńczyków ! <-- Mistrzostwo świata. Aż ciarki przechodzą :(

  • Ciekaw jestem jak Tomasz Zimoch komentowałby końcówkę meczu Polska-Niemcy 2:2 :DDD

  • Turku KOŃCZ TEN MECZ!!!!

  • turku kończ ten mecz!

  • Niezapomniane chwile i jakież emocje :))) dlatego pyta młodziutki fan Wisły swojego taty:tato a co to jest Liga Mistrzów???Po krótkim namyśle ojcie mu odpowiada:nie wiem,zapytaj wujka z Łodzi!!!

  • tak się to robi wiślacy ;]

  • 11 polskich nazwisk na boisku :)

  • Brakuje w dzisiejszej telewizji takich komentatorów, oj brakuje...

  • 5:10 kto go tam uderzyl?!:(!!$%^schiz

  • szapkowski jest nikim w porównaniu do zimochu.......... może to ja przesadzam, Panie turek kończ Pan mecz............ kocham TO!!!!!

  • turku kończ Pan mecz, mężczyźni w krawatach............ mistrzistwtwo świata, ahmed sakar kończ Pan mecz, niegy tego nie zapomne, słuchałem na żywo, dziękuje

  • 'kto strzelil tego gola?! nawet nie wiem!!' xD

  • Świetny komentator. Takich teraz brakuje, w ogóle takich emocji brakuje w meczach polskich klubów, bo jak Wisła gra to nie wiadomo na kogo liczyć jak w całej drużynie 4 Polaków

  • ja jestem troche za młody zeby pamietac ten mecz czy wgl pana Zimocha(chociaz podobno teraz w radiu komentuje no ale wole ogladac mecze niz ich sluchac) ale musze przyznac fajny typek w połączeniu ze szpakowskim sprzed lat kiedy to jeszcze sie tak nie mylił czesto (bo teraz czasem wali glupie teksty) oni razem tworzyli by idealna pare komentatorow pilkarskich;) a wgl "czemu pan nie gwizdzesz panie Turku Turek koncz ten mecz";)))

  • GOOL !! NIEEE MAAA !!! hahaha xD

  • brakuje tych chwil..............

  • Niesamowity komentator

  • Niesamowitz komentator

  • super!!!!!!!!!!!!!:D

  • 0:47 WHAT THE FUCK??!!!

  • Oskara dajcie temu KOMENTATOROWI !

  • Panie Turek, koncz pan!!!

  • Kto strzelił tego gola nawet nie wiem xD

  • "Duńczyku, nie przeszkadzaj, ja kończę transmisję." :D

  • Ale emocje!! xd

  • to były mecze nikt się nie bronił aby nie stracić bramki u siebie , tylko ofensywa!

  • 1:44 co robi z pięściami ? :D:D

  • Smuda jaki zaciesz :D

  • " Dlaczego pan nie gwizdnie?!" xD Boże on jest zajebisty xD

  • " Kto strzelił tego gola?! Nawet nie wiem ! "

  • Piłkarski komentarz wszech-czasów.

  • Kończ panie Achmed Zakar!!??

  • Jest emocjonujacy poniuewaz jest radiowy, a emocje graja tam glowna role,conie znaczy ze zly, swojak taki :)

  • Niesamowity komentator i niesamowity człowiek :)

  • coś pięknego... można zamknąć oczy i delektować się emocjami, dzisiejsi komentatorzy to są niestety popyliniarze na żelu bez pasji... smutne.

  • turku, kończ ten mecz !!! :D

  • ja pierdole co za emocje !!!!!!!!!!

  • Pamiętam to jak dziś, byłem wtedy u babki na wsi, miała popsuty telewizor i tego meczu nie mogłem obejrzeć ale za to radio było sprawne i możecie sobie wyobrazić co ja wtedy przeżywałem?:)))

    Czasami fajnie jest mieć niesprawny telewizor, słuchać radia i takich wspaniałych komentatorów jak pan Tomasz Zimoch.

  • @PrZemek44: marna prowokacja

  • @NathalieLlansing Prowokacja? Co wy sie tam, dzieci, jezyka komuny teraz uczycie? A 'marna'? Mozesz... rozwinac? Cos o papiezu, prezydencie nawinac?

    A ty, roosvelt, ja ich nie porownuje? Dysleksja czy 55 IQ?

    Smutno mi, Boze... :))

  • NAjpiekniejsza radosc....z porazki:DDD

  • Comment removed

  • Ciszewski to przy Zimochu komuszek zakapior, nie ma porównania.

  • "dunczyku nie przeszkadzaj.. on teraz nie pozwala mi sie cieszyc" :)

  • @czyszyn Bo glupa palil. Przynosi nam i 'wstyd miedzynarodowy'...

    Przepraszam, nie jestem 'trollerem', tylko te 23 lata poza krajem wyczulily mnie (moze przeczulily) na tym punkcie. Glupek, tak jak sie darl, tak i pewnie machal tam rekami, moze i tanczyl, kto go tam wie. Zakochany w sobie pacan. Sie wylaczam...

    Pozdrowienia dla kibicow.

  • @PrZemek44 ale idac na mecz ma prawo okazywac swoje emocje niezaleznie czy jest zwyklym kibcem, komentatorem, prezydentem czy papieżem kibicuje swojej druzynie i naturalne jest ze sie człowiek cieszy, a ze akurat nie jest oddzielony od innych tak jak reszta to juz inna sprawa

  • @czyszyn O, przepraszam... Nie tylko prezydent (papiez?! OK, moge sobie wyobrazic arcybiskupa podrzucajacego swa infule, ale papiez?), ale nawet tacy jak Platini & Co sie grzecznie usmiechaja i ewentualnie raczka wesolo zamachaja... Jak juz tak chcesz bronic tego Zimocha to znajdz, prosze jakies rozsadne argumenty. Ja nie chcialbym tam stac z jakims dunskim kumplem i on "To wasz sprawozdawca?" Ze wstydu bym sie spalil.

    Jeszcze raz odsylam do clipow z Ciszewskim. I TO byly sukcesy

  • Kończ panie Ahmed :D

  • Panie Turek, kończ pan ten mecz! ;D

  • Brawo panie Tomku!!!Najlepszy Komentator!!!

  • ''daleko , jak najdalej'' xD

  • wie ktoś może co się dzieje z Panem Tomaszem Zimochem czemu już nie komentuje???

  • @matuidi10 Rozpil sie i zmarl na atak serca... :))

    Ciekawe ile trzeba w siebie wlac, zeby zrobic z siebie takiego durnia... Jakbym nie wiedzial co to za mecz pomyslalbym ze Gornik - Roma.

  • @PrZemek44 jest cos takiego jak pasja.. a durnia to robisz z siebie w tej chwili ....Widzew awansowal wtedy do Ligi Mistrzow...Nie cieszyl bys sie teraz gdyby ktorys z polskich druzyn awansowal do Ligi Mistrzow?Zimoch jest komentatorem radiowym caly czas i jest wiecej wart niz te wszystkie Szaranowicze Szpakowskie i inne wynalazki ktore ciafgle robia z siebie debili..Zimoch komentuje z pasją.do tego ma taka wiedze o pilce ktorej nie ma żaden z polskich nkomentatorow

  • @molentrd W 100% zgadzam sie co do Szpakowskiego, innych nie znam. Wiem co to pasja. Mialem 12 lat jak Gornik i Legia 'rzadzili'. Mysmy tak sie darli, ale zerknij na clipy z meczow Gornika z Roma, jak Ciszewski reagowal. A tam chodzilo o final, nie awans. A pana Janka nie mozna bylo posadzac o 'brak pasji'.

    Jest pasja i tzw. zdrowy rozsadek. Zimoch jest komentatorem a nie 12 -letnim gowniarzem. Cieszy mnie kazdy sukces naszych, brawo Lech!

  • popatrzcie jak kiedyś grał Widzew - pozytywna gra i wielki upór, składność akcji - a jak teraz grają polskie drużyny w europejskich pucharach - brak pomysłu na grę, brak ambicji, spuszczone głowy już od pierwszych minut, antyfootball. Po co mają się starać skoro kasę i tak dostają dużą?

  • @Blompl To ty chyba meczy Lecha nie oglądasz....

  • @aznar1988 halo, panie... ja to pisałem to ponad 5 miesięcy temu...

  • @Blompl Halo panie..... ja nie mówie tylko o tym sezonie ....  przecierz sezon wcześniej też awansowali z grupy....

  • @aznar1988 coś się tobie pomyliło - w sezonie 2009/2010 Lech Poznań nie awansował nawet do fazy grupowej

  • @Blompl określenie wcześniej obejmuje też sezon 2008/2009

  • @aznar1988 no nie bardzo, bo napisałeś "sezon wcześniej" co wskazuje dokładnie na poprzedni sezon. Analogicznie jak mówisz "dzień wcześniej" to masz na myśli ten wczorajszy dzień, a nie jakiś tam w przeszłości, prawda?

  • @Blompl No to akurat płynne, choć tak , dość niefortunnie wyraziłem myśl. Nie zmienia to jednak faktu że Lech sukcesy odnosi nie tylko w tym sezonie.

  • jezus maria nie ma

  • Panie Ahmed kończ Paaaaaaaaannn! :) I o to właśnie w komentarzu radiowym chodzi.

  • the best

  • Właśnie tak sie to robi!!

  • Mimo, że to powtórka, czułem się jakbym oglądał to na żywo.

  • i to jest komentarz kurwa

  • i to było to... :)

  • buahaha najlepszy sponsor BAKOMA! :D

  • Please add subtitles. This is gold.

  • 1:01 zonk

  • Panie Turek, kończ pan ten mecz!!! Wielki i pamiętny mecz, wspaniały komentarz!!! Gdzie te czasy.

  • 4:10 Panie Turek niech pan tu koczyyyyyyyttttooooospotkaniee­eee Szczesnyyyy malo sie nie zesralem ze smiechu :)

  • Głową dobił piłkę do pustej bramki :) Warto zauważyć że strzelił stopą :)

  • 0:46 Bakoma- Polski Joguś :D

  • Pamiętne mecze lat 90 kiedy wrucą te czasy? Pozdro z Bytomia dla prawdziwych!!!

  • "Panie Turek niech Pan to kończy!!!" :D

  • "kto strzelił tego gola nawet nie wiem " :D

  • dunczyk mnie uderzyl nie pozwala mi sie cieszyc to oddaje glos do studia:D  koncowka mistrzowska

  • do Warszawy, a nie studia!

  • matko boska jakbym słyszał ciszewskiego MŚ 1982 dzięki dzięki panie tomku

  • hahah wyjebany w kosmos komentator haha. wspaniala wyobraznia xd

  • Chociaż wygrywają to przegrywają xDD

  • jak strzelili tego gola wyrwałem się i podskoczyłem z fotela i rozbiłem żyrandol :)

  • @mparusz Ja rozbiłem na Polska - Rosja w ręczną, w 2009 i rozwaliłem krzesło na Polska - Niemcy 2010 :)

  • Turku kończ ten mecz - to przeszło do klasyki i stało się kultowym powiedzonkiem

  • widelczunio- nie wiem czy wiesz, ale Szpakowski ma na imie Dariusz, a piszesz na końcu o Włodku wiec sam sie motasz i Twój komentarz staje sie niepoważny.

  • @Ar3czekSzama

    Taa racja, chodziło o Darka. Nie spinaj się tak.

  • Chyba do Darka, Włodek to Szaranowicz ;)

  • szkoda że już nie komentuje meczów. Szpakowski mu nie dorównuje do pięt!

  • przegrywamy w meczu, jednak w dwumeczu wygrywamy. Żaden paradoks.

  • dokładnie

  • Tomasz Zimoch najlepiej komentuje skoki narciarskie. Taka wena mu się włącza, że ze śmiechu zdarzało mi się nie usłyszeć wyniku!

  • Aż ciary po plecach przechodzą :)

  • klasyka

  • Genialne.Kropka.

  • Facet przeżywa to realnie,tak jak czuje,wielki szacun,kocham gościa!!!

  • hahahhaha słuchalem tego z 50 razy i nadal sikam ze śmiechu

  • Troche się podniecił , ale to był sukces

  • To jest komentarz,facet z pasją.A nie jakies cioty z tvp pokroju Iwanskiego,Kurzajewskiego i innych lamusów.

  • @TheFasolinho

    może tobie się podobają tego typu komentarze ale długo w tvp by nie przetrwał pośmiać się można ale bez przesady

  • @etfgawg11 bez jakiej przesady, wolisz słuchac jak mecze komentuje iwanski albo inny pozal sie boze komentator, ktory obrzydza mi nawet spotkania najlepszych druzyn swiata ?

  • @TheFasolinho to tez jest komentarz tvp ;]

  • @bamb0l

    Obraz jest z tvp,jakbyś trochę był kumaty to byś wiedział że pan Tomasz Zimoch od wielu lat jest komentatorem RADIOWYM

  • @TheFasolinho no dokladnie wiem o tym, ale myslalem ze moze wtedy komnentowal dla TVP

  • sportowy męski orgazm

  • rozwaliło mnie to. końcówka the best xD

  • To się nazywa mistrzowskie komentowanie ^^ nawet bez obrazu tak się to przeżywa, że ho ho :D

  • Panie Turek kończ ten mecz !!!

  • Comment removed

  • Ależ pasja! Nikt tak pasjonująco nie komentował. Ale jakie teksty! Majsteresztyk! "Wracajcie Widzewiacy pod bramkę!", "Wybij tę piłkę!", "Panie Ahmed kończ paAAAN! "Niech pan kończy to spotkaNIEEEE!!!!" "Turku kończ ten mecz!", "Przeszkadzaj! Przeszkadzaj!, "No to może ja już przesadzam, może Polak faulował".

  • panie turek............

  • GOOOOOOOOOOOOOOOOLA NIE MA :)

  • ,,Michalski wybija, daleko, jak najdalej" ,,GOOOL, nie ma. Jezus Maria co się dzieję!!" Niezapomniany mecz i komentator też:) Nie zapomne tego:D:D

  • a ja bym ciebie "odszczelil" za ortografie

  • a ja bym ciebie odszczelil za twoj profil

  • wow, gratuluje ciętej riposty wujku, wole miec lamerski profil niż byc analfabetą, jak nie masz nic madrego do napisania to nie pisz...

  • to samo moge powiedziec o tobie Lamago

  • naucz się pisać niemoto

  • nie stresuj sie czlowieku

  • nie

  • "TURKU KOŃCZ TEN MECZ!" nie zapomnę tego meczu ;) i tej relacji w radio...

  • Ktory to rok ? ile tam bylo widzewa ?

  • sierpień 1996

  • Widzew Skarżysko-Kamienna ;)

  • az ciarki po plecach przechodzą ...

    bo taką atmosferę Tylko WIDZEW moze zapewnić!

  • polecam czasem wylaczyc dzwiek w TV i nastawic radio na program pierwszy. niesamowity pasjonat

  • klasyka

  • Ja tu kończe transmisję a on mnie uderzył hahahaha

  • Pan Tomasz Zimoch komentujac nudne skoki narciarskie potrafi wniesc takie emocje ze cos pieknego

  • Najlepszy komentator jaki może być w tych czasach !!

  • Dembiński sam na sam z bramkarzem,Dembiński goooool!!, nie ma Jezus Maria. HAHAHAHA

  • tylko widzew rts

  • rozwiń myśl, dlaczego tak uważasz

  • 100% zaangażowania i szczertosci ,, takiej sytuacji może nie wykorzystać polak''.Tak powinien komentować Szpakowski, radzilbym mu żeby skończyl z piciem w trakcie meczu, bo inaczej nadal będzie lipa.......

  • o ja pierdole zimoch rzadzi xD

  • TURKU KOŃCZ TEN MECZ hahha

  • pamietam ten mecz i te emocje w koncowce spotkania! po prostu pan zimoch byl w tych ostatnich minutach prawdziwym, wspanialym kibicem! dziennikarstwo i komentarz sportowy byl mniej wazny, jakby w tle...

  • Comment removed

  • a Broendby to niby w jakim mieście gra?!

    Broendby Kopenhaga! geniuszu....

  • Nie ma takiego klubu jak Broendby Kopenhaga! Broendby to osobne miasto na przedmiesiach Kopenhagi, to tak jakbyś napisał Dolcan Warszawa

  • On ma rację, to coś jak Getafe w Madrycie. Siedziba jest w Kopenhadze, ale w takim jakby pod mieście Broendby.

  • @mihaukepasa

    Coś jak Espanyol Barcelona z siedzibą i stadionem w Cornella El Prat

  • klasyk ;]

  • turku kończ ten mecz!! hahahahahha

  • Zimoch jest królem !!!!!

  • Mnie najbardziej rozpierdala 'GOOOOOOOL!!! NIEEEE MAAAA! Jeezussss Mariaaa!' ale szczerze mówiąc z takim komentatorem to by sie sto razy lepiej mecze oglądało..:)

  • Oglądałem ten mecz w TV z komentarzem Laskowskiego (też niezły). Ależ to były emocje :)

    Ale swoją drogą w tej sytuacji było 4 Widzewiaków na 2 Duńczuków.. Dębiński powinien dostać z liścia za tą akcję od Smudy :-)

  • az sie łezka w oku kreci jak sobie czlowiek przypomni ze legia i widzew graly w LM

  • Wspaniały komentarz... ale to były emocje ;-) brawo dla Pana Zimocha

  • Panie turek koncz pan to spotkanie on jest najlpeszy !!!!

  • JEEEEST PRZEGRALI!!!! JEST!! to mnie rozwalilo

    hahaha

  • Przepraszam duńczyku, nie przeszkadzaj, ja koncze transmisje :D