Ilmeisesti jonkun todella typerän siiderilorton lapsi, kun ei vanhempia ollenkaan kiinnosta. Ei se ole itsekään tuommosta kielenkäyttöä oppinut. Hauska video, mutta mietinpä että mitähän tuostaki penikasta tuolla kasvatuksella tulee. Ja mikä tää kloroformiliina tossa videon lopussa oli ?D
Mina ajattelin etta vain taalla USAssa lapset pystyvat puhumaan taalla lailla! SHAME ON YOU, parents! Mun pahoittelunni pahan Suomeni vuoksi, opettelen takaisin kieltani , mutta mun Isini would have whopped mun paljaan pyllyni for one PERKELE, or anything comparable!! THIS IS NOT FUNNY! It is F...n sad (and I did not spell it in full!) that parents (Suomessa, especially) find this amusing! Your kid is not going to be employable, when the time comes, due to lack of "proper decorum"!
@LastSandvich Kiitos! Toivon etta se on totta. Obviously, the kid learned this at home and the parents found this "funny" enough to post for the rest of the world to see!!?? Very, very sad! I hope the parents are not reproducing any further!! The world does not need another perkele baby on Youtube. Or anywhere else, for that matter!!
taitaa iskukki olla kuusamolainen maanviljelijä. kävin siellä kerran niin paikalliset maanviljelijät kiroili vähintään noin paljon. hieno paikka se kuusamo.
Vanhemmat antaa itsestään todella hyvän kuvan tarhatädeille, naapureille, sukulaisille ja muulle lähipiirille, sekä tietysti meille tuntemattomille. Täytyy olla vähän normaalia tyhmempi ladatakseen tällaista materiaalia nettiin. Eihän tässä ole kyse kuin kiroilusta, mutta sen vähättely antaa lapselle ristiriitaisen käsityksen oikeasta ja väärästä. Turhaa antaa suusaippuaa, jos on ensin hyväksynyt väärän käytöksen, tai jopa kannustanut siihen.
onha ne nyt selkeesti tota lasta kurittanutki poika ite sano et pestään jo suu saippualla. vähä huumorintajuu juman perkele. asenne poika oppii varmasti tavoille. ite muistan ku oma pikkusisko alko huutaa et voi vittu vittu vittu keskel kauppaa ja se tuli äidilleki niin puskasta että ei siin tilantees osannu muuta ku nauraa
Tosi fiksut vanhemmat! opettaa lapselleen kiroilua ja nauraa päälle... Entäs kun lapsi menee kouluun ollaan sormisuussa ja mietitää mitäs nyt? Vastuulliset vanhemmat
Mää en tajua mitä nää ihmiset täällä oikee ragee?:D Lapset saattaa hokee iha mitä vaan sanaa minkä ne on joskus kuullut. Munkin isoveljestä on video missä se kaataa tuoleja ja huutaa vittua ja saatanaa. Fiksu mies siitä on tullut, eikä kiroilekkaan. :) Kasvatuksessa ei välttämättä siis sen suurempia vikoja ole.
@ErrorMato11 : eiköhän tuo tyttö osaa puhua jo muutenkin, mutta kiroilemaan varmasti oppi piankin,ku velipoika (?) heittää viereisellä paikalla settiä :D
Ihan vihjeenä jos täällä on yhtä tyhmiä katsojia kuin nämä kyseisen videon kuvanneet vanhemmat, adoptoitu lapsi on se fiksumpi joka tajuaa pitää TURPANSA KIINNI!!!
Sanokaapas nyt sitten mitä toi lapsi yrittää kaikin voimin tuossa kertoa. Ei ole vaikeaa ollenkaan tämä. Mennään vain uudestaan takaisin niihin ihan elämän perusasioihin vaan niin kaikki hysterian vallassa olijat rauhoittuu ihan kuin taikaiskusta. Ei ole vaikeaa tämä yhtään mutta sehän tän homman tekeekin juuri ihan helvetin hankalaksi. :) Tää on hyvä video. Aikaansaa paljon keskustelua. Jatkakaa.
Älkää te puhuko mitään kasvatuksesta, teidän mukulat on just niitä jotka kiusaa koulussa, ja sit taputellaan päähän kun mein pikku prinssi/prinsessa on maailma kiltein, ne just tuo ongelmia.
Mistä te tiedätte mistä lapsi on opetellut kiroamaan, ja onko sillä nyt mitään väli ku kumminkin jossain kohtaa ikää se alkaa.. ei se kaunista ole, mutta on se huvittavaa kun noin pieni pirpana huutelee kivasti. Sitä paitsi nykyisin joka paikassa kiroillaan, sieltähän ne sen kuulee, esim kaupassa, tv... jne.
Luultavasti, mutta se nyt ei oo ihan pelkästään se pointti. Eikö vanhemman kuulu rauhotella lasta (vaikka oliskin sitten pelkkää väsymys kiukkua jne) eikä yllyttää ja ärsyttää lisää kuvaamalla ja jos vuosien päästä oppii itestään tuollaset sanat niin se on ihan eri asia.
Joo, lastenkasvatuksen huippua. Tähän tilaan kai väistämättä nyt vaan kaikki lapset pitää yhtäkkiä väkisin ajaa jotta selviävät he sitten tässä kertakaikkisen upeassa maailmassamme tekemään yhä uskomattomampia saavutuksia omalta osaltaan.
miks vitussa ton ikäsiille opetetaan tollasta kielen käyttöä!? tällästä ne nyky lapsille just opettaa juma perkele! rollasilta vanhemmilta pitäs ottaa lapsi pois ja vanhemmat ampuu..
Tänne laitetaan hupsu video ja heti pitää ruveta arvostelemaan mikä tässä maailmassa on väärin kun näinkin tapahtuu? Tämä on selvä maailmanlopunmerkki kun lapsi osaa kiroilla
Hienoa vanhemmat, onnittelut kasvattamisen onnistumisesta. Säälittää jo valmiiks lapsen puolesta kun miettii mitä on kokenu siihen mennessä kun on 18v....
ei tuo kyllä sanavalmis ollut, vaan säälittävä lapsi joka osaa normaali sanoin kommunikoida tai kiukutella tahtoaan.. Ihmettelen vanhempia jotka ovat niin typeriä että vielä jakavat muille lapsensa häiriökäytöksen... Omat lapseni eivät saisi leikkiä tämän lapsen kanssa....
'' VITTUILE IHAN RAUHAS '' Repesin
LapinGangsteri 1 day ago
Voi jumanperkelelauta.
LapinGangsteri 3 days ago
Tuleva Soinin kannattaja.
caygill2 4 days ago
Aloitan saman lailla kun lilshawty6994
MegaApe10 1 week ago
hyvä vanhemmat...
lilshawty6994 2 weeks ago
vanhemmat vaikuttaa täysiltä idiooteilta
patu8010 4 weeks ago
No ei oo vanhemmillakaan kaikki himassa kun sallii lastensa tollei kiroilevan.
G4S99 1 month ago
voi perkele jum-VITTU
MrMunakokkeli 1 month ago in playlist Favorite videos
vanhemmilta oppinu.....
MyNaikou 1 month ago
tuosta kasvaa mopojonne
herrahanska 1 month ago 2
Repesin niin pahasti tuolle tytölle joka vaan kattoo silmät pyöreinä että mitä hemmettiä tuo tekee...
MMKMatthews 1 month ago 2
Toine kattoo vieres sillee: ''WTF?!? OOTKO EES ES OTTANU?''
rockc98 1 month ago
@rockc98 oot tainnu ite ottaa..
Wilzu23 1 month ago
no se on oikkee että ossaa kirroilla :D
Mualari 1 month ago
kova poika
zorro7197 1 month ago
perkelejum VITTU
NorZu9797 1 month ago
ÄITI JUONUT ESSÄÄ RASKAUDEN AIKANA?
andru1441 1 month ago 5
ei saa pikku pojat kiroilla
MrNesering 1 month ago in playlist Favorite videos
lapsi pudonnu syntyessää ES-pataan... voi poloine D;;;
Fingamer1 2 months ago
mahtaa nolottaa vanhempana
20jukra00 2 months ago
voi jumanperkele mennää kottii!!
20jukra00 2 months ago
aika rage lapsi
MelooniMan 2 months ago
ois se khyl aika hauskaa katoo ku lapsi raivoo XD
The5streetThe 2 months ago
hei, hän syntynyt on jonne kallossaan,
hei, hei, hei, ja es suonissaan.
annnskuu 2 months ago
En tiedä ärsyttääkö enemmän kakara vai kakaran vanhemmat jotka on mennyt tommosta opettamaan lapselleen...
usvax2 2 months ago
säälittävää miks opetattetuommosii nulikalle!
tortuouscarab8 2 months ago
sana hallussa? samaahan se toistaa...
plougher2 2 months ago
PÄRINÖIS !
Mar5Qa 3 months ago
Voi juman pelkelelautajumanvittu... AARRRGGHHH
Kipperboy100 3 months ago
Sana hallussa:D viihde.foorumi.eu
marjis3 3 months ago
Voi jummm... vittu!
minttuhattara 3 months ago
Mistäköhän on lapsi mahtanu snat oppia ???? :D
RandomFin1 3 months ago 4
Ilmeisesti jonkun todella typerän siiderilorton lapsi, kun ei vanhempia ollenkaan kiinnosta. Ei se ole itsekään tuommosta kielenkäyttöä oppinut. Hauska video, mutta mietinpä että mitähän tuostaki penikasta tuolla kasvatuksella tulee. Ja mikä tää kloroformiliina tossa videon lopussa oli ?D
Zagge93 3 months ago 5
Mäki olin tommone neli vuotiaan
PakkiNakki 4 months ago
tainnu jäädä jätski saamatta
ogeh 4 months ago
Mina ajattelin etta vain taalla USAssa lapset pystyvat puhumaan taalla lailla! SHAME ON YOU, parents! Mun pahoittelunni pahan Suomeni vuoksi, opettelen takaisin kieltani , mutta mun Isini would have whopped mun paljaan pyllyni for one PERKELE, or anything comparable!! THIS IS NOT FUNNY! It is F...n sad (and I did not spell it in full!) that parents (Suomessa, especially) find this amusing! Your kid is not going to be employable, when the time comes, due to lack of "proper decorum"!
finnchick59 4 months ago 15
@finnchick59 This is not any normal finnish child if you think so...
LastSandvich 2 months ago
@LastSandvich Kiitos! Toivon etta se on totta. Obviously, the kid learned this at home and the parents found this "funny" enough to post for the rest of the world to see!!?? Very, very sad! I hope the parents are not reproducing any further!! The world does not need another perkele baby on Youtube. Or anywhere else, for that matter!!
finnchick59 2 months ago 2
Voi jumanperkelelauta! Voi perkelejuu vittu! Vittu ihan lauta! :D
oblivilo 4 months ago
pikkusisko kattoo siinä et "OK?"
xactpervo 5 months ago
:D
foregatsy 5 months ago
Täysverinen suomalainen lapsi....ei tarvii mitään tetstejä tehdä XD
GreyCookieKitty 5 months ago 3
taitaa iskukki olla kuusamolainen maanviljelijä. kävin siellä kerran niin paikalliset maanviljelijät kiroili vähintään noin paljon. hieno paikka se kuusamo.
perttupekka 5 months ago
@perttupekka passhkat.
TheSksk 5 months ago
@TheSksk
Meinaatko että kuusamo ei ole hienopaikka vai että kuusamolaiset ei kiroile noin paljoa?
perttupekka 5 months ago
@perttupekka eivaan heitin imitaation kuusamolaisista.
TheSksk 5 months ago
@TheSksk
aha, ok.
perttupekka 5 months ago
Myh. Onko se hyvä idea nauraa tuolle? Ymmärrän, että pokka on vaikea pitää, mutta eiks nauraminen kuitenkin... anna vähän väärän viestin?
Cocoonen 5 months ago
alussa repesin, mutta onhan se harmillista jos jo tuonikäinen lapsi puhuu tuolla tavalla
Funtsi 5 months ago
Sanavalmis kyllä, vaikkakin pienellä sanavarastolla.
Nipsu626 5 months ago
Ei suomalaisemmaks lapsi vois kasvaa :D hyvät vanhemmat :D
epicwarding 5 months ago
Ei pikkasen tyhmät vanhemmat!!
Miroysti 5 months ago
HHAHAHAHAH LOISTAVA !!!! :D
tohvelit112 6 months ago
@tohvelit112 HANKI ELÄMÄ!! ONKO TOI SUSTA HAUSKAA?!
Squirtle60 5 months ago
@Squirtle60 JOO on tää kyl aika huvittava:DD
tohvelit112 5 months ago
@Squirtle60 Jaa... -.-
Squirtle60 5 months ago
Vanhemmat antaa itsestään todella hyvän kuvan tarhatädeille, naapureille, sukulaisille ja muulle lähipiirille, sekä tietysti meille tuntemattomille. Täytyy olla vähän normaalia tyhmempi ladatakseen tällaista materiaalia nettiin. Eihän tässä ole kyse kuin kiroilusta, mutta sen vähättely antaa lapselle ristiriitaisen käsityksen oikeasta ja väärästä. Turhaa antaa suusaippuaa, jos on ensin hyväksynyt väärän käytöksen, tai jopa kannustanut siihen.
MrMythicalCreature 6 months ago
Ei vastaa käsitystäni sanavalmiista lapsesta...
Niin se metsä vastaa kuin sinne huudetaan.
MissKeddu 6 months ago
hyi vittu mikä paskianen
zonja99 6 months ago
VOI JUMANPERKELELAUTA!
sikalokki 6 months ago
jumanperkelelauta :P
JJesseQ 6 months ago
use condoms.
TheKeisari 6 months ago 5
jooo onpas hyvät vanhemmat opettaaa ny tommosta lapsille ja toi lapsi ei ees varmaan tiiä et se on yotubes
hajapajahai 6 months ago
voi ku söpöä :) mut kuvaaja on ilkee :P
Qroosa 6 months ago
painakaa 5 X--D
kakkaaivoa 6 months ago
Comment removed
kakkaaivoa 6 months ago
perkelelauta.
Sutinennn 6 months ago 3
Sehän olen minä!
AKweewee 6 months ago
Pikku kaverilla on virrannu syntymästä asti es suonissa
Tigeraquaonvoimakone 6 months ago 67
0:37
eliashiltunen 7 months ago
ei vittu mitä paskaa RAJOTTAKAA VÄHÄSE vittu seuraava kouluampuja.
tommu12 7 months ago
Kova kaveri...
fiasko321 7 months ago
jos lapsi kiroaa noin niin entäs vanhemmat ?
VideoGamingHero 7 months ago 5
Jos toi jo osaa tollee puhuu ni mitenköhän toi toinen lapsi osaa parin vuoden päästä?
JaKe5825 7 months ago
Videon nimi kertoo kaiken :D
tntsanttu 7 months ago
0:37 :DDDDD
V4LDEE 7 months ago 6
onha ne nyt selkeesti tota lasta kurittanutki poika ite sano et pestään jo suu saippualla. vähä huumorintajuu juman perkele. asenne poika oppii varmasti tavoille. ite muistan ku oma pikkusisko alko huutaa et voi vittu vittu vittu keskel kauppaa ja se tuli äidilleki niin puskasta että ei siin tilantees osannu muuta ku nauraa
twint1p 7 months ago 3
ES SUONISSA
N3bbs 7 months ago 104
no menipä häneksi....
BOMthemob 8 months ago 2
voi perkelevittulauta xD
Juksu421 8 months ago
Tosi fiksut vanhemmat! opettaa lapselleen kiroilua ja nauraa päälle... Entäs kun lapsi menee kouluun ollaan sormisuussa ja mietitää mitäs nyt? Vastuulliset vanhemmat
Mega0tt0ko 8 months ago
Nii mitenkä tässä nyt otsikon mukaan ollaa sanavalmiita, kun käytännössä hoetaa kahta sanaa, perkelettä ja vittua?
Taisto666 8 months ago
Joo kyllä mua hävettäs jos oma lapsi huutelis tommosta oli se sitte missä tahasa...
TheBasstrace 8 months ago
Ei lapselle pitäis tollast opettaa :((
oonajenna 8 months ago
ja kamalaahan se on myös se et opettaa sanoja väärin, ton pitäis sanoo jumaLAUTA!
TheCOB98 8 months ago 2
reps
mrMuurame 8 months ago
vanhemmat sais hävetä... tai noh, kyllä ne viel tulee häpeemään jossain vaiheessa
Vexild 8 months ago 7
This has been flagged as spam show
toosi hyvä :/
titityy1000 8 months ago
toosi hyvä :/
titityy1000 8 months ago
Sääli lasta kun on aivottomat vanhemmat.
mikko22eraesko 8 months ago 4
Legenda =D
Tigeraquaonvoimakone 8 months ago
0:19 vähä vittumaine nauru
ELMERI35 8 months ago
Voi perkeleen nauta xD
ThePohojammaa 8 months ago
Onpas siinä hyvät vanhemmat.
BoardRace 8 months ago
Mää en tajua mitä nää ihmiset täällä oikee ragee?:D Lapset saattaa hokee iha mitä vaan sanaa minkä ne on joskus kuullut. Munkin isoveljestä on video missä se kaataa tuoleja ja huutaa vittua ja saatanaa. Fiksu mies siitä on tullut, eikä kiroilekkaan. :) Kasvatuksessa ei välttämättä siis sen suurempia vikoja ole.
BiyatchAss 8 months ago 6
ei mua vituta tälläset lapset, vaan ne idiootit aikuiset joiksi ne kasvaa
Teuli 9 months ago
video tehty noin 4v sitte. eli tää jäbä ois nyt joku 10-11? :D ois kiva nähä uutta videoo
MayhemJad 9 months ago 5
Pultsarin kasvattama lapsi.
Sakovri 9 months ago
-.-
elkku4321 9 months ago
Voi juman perkele, äiti lähettään kottii.
xXArielfyXx 9 months ago
0:38 vähä niinku what the fuck expression
ElectricMonkey225 9 months ago
Miten te IDIOOTIT ihmiset voitte tällatteesta tykätä?! Tää on jo vähän loukkaavaa! Varmaan jotkut 98-kakarat vielä nauraa tällaselle!
ThePoretabletti 9 months ago
"hiukan häijy suustaan" Juu-u ja selvästi suomalaista tekoa :D
Hynn1tys 9 months ago
No on kyllä hyvät vanhemmat...noloa.
Alkkiman 9 months ago
0:27 on kyllä siis hyvät vanhemmat taustalla kuuluu samalla ei vittu
errorimies 9 months ago 4
ei loool :DD
TheJenskudaa 9 months ago
jotain vikaa nois vanhemmis
Merveilleux202 9 months ago
Täst pojast kasvaa asiamies.
236Walleeh236 9 months ago
Comment removed
kosku84 9 months ago
kuulostaa joltai mannelta tos 0:27 kohas novvoijumanperekelellauta
oneskatenguy 9 months ago
Haha :DD
Makezor94 9 months ago
Mäki vittuilin pienenä =DD Tarhatädeille.
ErrorMato11 9 months ago
Tunnen tuon pojan, tarha-tädeille vaan vittuilee sielä.. :D
SkaTeR10ownage 9 months ago 2
Loistavat vanhemmat....
p3runamuussi12 9 months ago
Tämä on kyllä yksi juutuubin surullisimmista videoista.
Hevoskamera 9 months ago
0:42 DRAMATIC LOOK BABY
joniisnutrisious 9 months ago
@joniisnutrisious Päivän paras :D
Suutari4 9 months ago
voi juman perkele
zopperify 10 months ago
Ei herran jestas... Ja vielä kehtaavat laittaa videon yleiseen jakoon..
TheNsk78 10 months ago
Ei herran jestas... Ja vielä kehtaavat laittaa videon yleiseen jakoon..
TheNsk78 10 months ago
Ja sitte toi tyttö oppii peräsviel ne sanat -,- Ensimmäinen sana " VOIJUMANPERKELE"
ErrorMato11 10 months ago
@ErrorMato11 : eiköhän tuo tyttö osaa puhua jo muutenkin, mutta kiroilemaan varmasti oppi piankin,ku velipoika (?) heittää viereisellä paikalla settiä :D
LasseL 9 months ago 3
"Use condoms"
Qnsilta 10 months ago
tuossa lapsessa on varmasti riivaaja.
The89Miksu 10 months ago
@The89Miksu Nii, aiwa.
vattumatonen 10 months ago
paras kohta kun sanavalmis lapsi sanoi:juman perkele
Rayvideot 10 months ago
Huomaa kumpi lapsista on adoptoitu...
Ihan vihjeenä jos täällä on yhtä tyhmiä katsojia kuin nämä kyseisen videon kuvanneet vanhemmat, adoptoitu lapsi on se fiksumpi joka tajuaa pitää TURPANSA KIINNI!!!
JUMAN PERKELE!
XREMIX92 10 months ago
Joiks se ES????
MrKabanossi 10 months ago 6
Sanokaapas nyt sitten mitä toi lapsi yrittää kaikin voimin tuossa kertoa. Ei ole vaikeaa ollenkaan tämä. Mennään vain uudestaan takaisin niihin ihan elämän perusasioihin vaan niin kaikki hysterian vallassa olijat rauhoittuu ihan kuin taikaiskusta. Ei ole vaikeaa tämä yhtään mutta sehän tän homman tekeekin juuri ihan helvetin hankalaksi. :) Tää on hyvä video. Aikaansaa paljon keskustelua. Jatkakaa.
vattumatonen 10 months ago
0:40 ton sisko kattoo ihan tolleen mitä helv*****? :D
Byrlon 10 months ago
tollot aikuiset. tuollaista kielenkäyttöä kotonakin .. wow.. :)
FinFansun 10 months ago
Ei oo totta! Ihan "juman perkele" vanhemmat nauraa päälle ja ei sano tolle pojalle mitään! Osaa ne aikuisetkin olla tyhmiä!
IHaveApple 10 months ago 3
miks mä en saanu tälläst kasvatusta ?
SUSSELIofc 10 months ago
:DDDDD
thejoonaboy 10 months ago
Syntinen lapsi. Sitte joskus lähitulevaisuudessa, kun saan lapsia, kova kuri tulee olemaa.
MiettinenHenry 10 months ago
selvästi suomesta =)
rapureila 10 months ago 2
Comment removed
nyme1994 11 months ago
Kotilauta kaatunut:
"Voi jumaperkele lauta!"
kostibulished 11 months ago
Comment removed
HEVONENify 11 months ago
Parenting skillz ja sillee..
csbfhalocrysis 11 months ago
Jos meiän perheessä pikkusten suusta kuulis tollasta kyllä äkkiä lentäs kaaressa pihalle
Koirahullu100 11 months ago
Vanhemmat selvästi syöttänyt pojalleen jotain epäterveellistä ja kehtaa vielä nauraa päälle. -.-
SurrealisticDuck 11 months ago 106
Älkää te puhuko mitään kasvatuksesta, teidän mukulat on just niitä jotka kiusaa koulussa, ja sit taputellaan päähän kun mein pikku prinssi/prinsessa on maailma kiltein, ne just tuo ongelmia.
Mistä te tiedätte mistä lapsi on opetellut kiroamaan, ja onko sillä nyt mitään väli ku kumminkin jossain kohtaa ikää se alkaa.. ei se kaunista ole, mutta on se huvittavaa kun noin pieni pirpana huutelee kivasti. Sitä paitsi nykyisin joka paikassa kiroillaan, sieltähän ne sen kuulee, esim kaupassa, tv... jne.
hideto89 11 months ago
Jos poika on oppinu tollaset tavat niin onko vielä fiksuu kaikenlisäks nauraa ku käytös on tollasta...mahtavaa vanhemmat...
bowlfullofcherries 11 months ago 163
@bowlfullofcherries jep
MultiArska 7 months ago
@bowlfullofcherries Eiköhän toiki penska 10 vuoden päästä vähintään oppis pahempiaki sanoja esim utubesta. Vittu.
KevariGrazyInarista 6 months ago
@KevariGrazyInarista
Luultavasti, mutta se nyt ei oo ihan pelkästään se pointti. Eikö vanhemman kuulu rauhotella lasta (vaikka oliskin sitten pelkkää väsymys kiukkua jne) eikä yllyttää ja ärsyttää lisää kuvaamalla ja jos vuosien päästä oppii itestään tuollaset sanat niin se on ihan eri asia.
bowlfullofcherries 6 months ago
@bowlfullofcherries ON
survivor303 6 months ago
Joo, lastenkasvatuksen huippua. Tähän tilaan kai väistämättä nyt vaan kaikki lapset pitää yhtäkkiä väkisin ajaa jotta selviävät he sitten tässä kertakaikkisen upeassa maailmassamme tekemään yhä uskomattomampia saavutuksia omalta osaltaan.
otsamasto 11 months ago
toinen kattoo vaa vierestä suu auki "ö___Ö"
ZurgHumis 11 months ago
Tuoki vaa kiroaa tuos.. Ja vitun viisaat vanhemmat nauraa taustalla -.-'' Kyllä ne on opettanu sanoja -.-''
TheOonahh 11 months ago
jäikö levy päälle kun hokee voi jumaperkele
mikko996 11 months ago
miks vitussa ton ikäsiille opetetaan tollasta kielen käyttöä!? tällästä ne nyky lapsille just opettaa juma perkele! rollasilta vanhemmilta pitäs ottaa lapsi pois ja vanhemmat ampuu..
kartta1 11 months ago
melekone poika
LadyHellu 11 months ago
voi jumanperkelelauta perkele jumvittu. :D
p3l1k44n1 11 months ago
0:42 totaallinen repeäminen hahaha xD
theaakkonen 11 months ago
tais lorahtaa tota lasta tehdessä pissaa joukkoo
thunderkingman 11 months ago
Ööö. Eiköhän kaikki ton ikäiset kiroile?
JacobAlpert 11 months ago 4
tossa kymmenen vuden iässä tää kakara saattaa päästä jo nuorien hurjien ylitte
KaikkiNimetVarattuna 11 months ago
hyvä se on oppii jo nuorena suomen kansallissanoja. jokanen kumminkin oppii ne ennemmin tai myöhemmin
kaalikanava 11 months ago 3
Vanhemmat vaan nauraa ja kuvaa vitun sairasta
tomsufuck 11 months ago 3
en ois hirvee ylpee jos ois mun poika
mmirzzi 11 months ago 4
vittu toi tyttö vaa mulkkaa:D!!
vallu898 11 months ago
Selkään sietäis saada vanhemmat ja kakara
markuzh 1 year ago 3
@markuzh no ei kä pidä :D väkivalta ei ratkaise mitään... se on tapa löytää ratkaisu ;)
MrJesajaCA 1 year ago
lolll
CascadaMy 1 year ago
RAGE
qwertical 1 year ago
Tänne laitetaan hupsu video ja heti pitää ruveta arvostelemaan mikä tässä maailmassa on väärin kun näinkin tapahtuu? Tämä on selvä maailmanlopunmerkki kun lapsi osaa kiroilla
mikkaramies 1 year ago
Kyllä häpeisin jos mun lapsi olis, mutta ei kai tuo meille kuulu miten jotkut kasvattavat lapsensa.
zOzUzLzUz 1 year ago
Olis saanu kohtuun ampua ton ja vanhemmat!
alpinweiss 1 year ago
hieno mies !
Julzre 1 year ago
Sanavalmis = verbaalisesti vajaavainen vanhempien huonon esimerkin takia?
lettersnow 1 year ago 3
Pestään saippualla suuhuun =SS
falthy3 1 year ago
Comment removed
blissa1 1 year ago
ei herranjumala :'DDDDD mitä tälle on syötetty
summerchild17 1 year ago
KYLLÄPÄS LAPSI OSAA EI MUUTA VOI SANOA
mrmakemakkara 1 year ago
Eikä ainakaan ottaa videolle.
Jusmo9 1 year ago
kun lapsi puhuu tuollaista ei saisi nauraa asialle sillä se yllyttää lasta vielä enemmän tuollaiseen kiroiluun!
007kolli 1 year ago 4
Hienoa vanhemmat, onnittelut kasvattamisen onnistumisesta. Säälittää jo valmiiks lapsen puolesta kun miettii mitä on kokenu siihen mennessä kun on 18v....
tume84 1 year ago 4
huumevanhemmat
TheTomiking 1 year ago
SUOMEN TULEVAISUUS ON HYVISSÄ KÄSISSÄ XD
tuntematon4231 1 year ago
omg ...kid's got some language there....
snowgal664 1 year ago
ei tuo kyllä sanavalmis ollut, vaan säälittävä lapsi joka osaa normaali sanoin kommunikoida tai kiukutella tahtoaan.. Ihmettelen vanhempia jotka ovat niin typeriä että vielä jakavat muille lapsensa häiriökäytöksen... Omat lapseni eivät saisi leikkiä tämän lapsen kanssa....
Pautzu666 1 year ago