Added: 3 years ago
From: nelinevandijk
Views: 96,754
Sort by time | Sort by thread (beta)

Link to this comment:

Share to:
see all

All Comments (36)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • Such a good song. My middle school choir is singing it in competition but everytime we practice, for me, it is worship -3

  • weet iemand de akkoorden van dit nummer? kan ze nergens vinden...

  • God, be in my diary and in my planning

    God be in my office and in my working

    God be in my house and in my living

    God be in everything untill my departing

  • Ktoś wie, gdzie dostane takie gacie, jak ma koleś z 2:00 ?

    Z góry dzięki.

  • Linda canção!

    Uma benção para nossas vidas.

  • Such a beautiful blessing. Thank you for posting.

  • Geloof me iedereen die dit nummer geluisterd hebben weten dat wij het over god hebben die zijn zoon jesus heeft gestuurd.

  • @ Esther: daar ben ik het niet met je eens. waarom het woord God vervangen?Het kan niet elke God zijn, want er is maar één God! En dat is de drie enig God: Vader, Zoon en Heilige Geest

    van mij mag het woord "God" lekker blijven staan ;)

    trouwens, er zijn ook wel liedjes waarin alleen de naam Jezus wordt gebruikt ;)

  • @nelinevandijk Mee eens! :-)

    Het woord God is zo krachtig. Vooral in dit nummer!

  • Zou leuk zijn als ze ook eens gewoon het woord God met Yahweh, Christus of Jezus vervangen. God is zo algemeen. Kan elke God zijn.....

  • FANTASTIC YOU SING IT SO MAJESTICALLY

  • A beautiful song in lyrics and singing. Thank you for posting. So sweet and so true.

  • ładne, proste, ale prawdziwe, dzięki!

  • love this song god blesssssssss yah alll he loves yah sooo much you dont get it how much he love yah all

  • Comment removed

  • what a beautiful song. Did you write the music yourself? I loved this as the traditional song, but the new tune to old words is moving!

  • @jmpasma

    its from kees kraayenoord.

    a dutch gospelartist.

    ;)

  • klaassss,

    Waarom zoek je dit nummer dan op als je het zo verschrikkelijk vind. Dat is dan ook niet echt slim..

    Laat elke christen in zijn waarde en heb respect voor anderen, zoals ze ook respect voor jou hebben :)

  • thank you...thank you very much...

    Maar hoe bedoel je met it was born out a prayer of the morning 1527?

    Bedankt, ik vind het een schitterend nummer, dat is wat ik nu ook voelt...

    God bless Kees, God bless you, God bles everyone...

  • Het betekent: Het is ontstaan uit een gebed van een morgen in 1527. Een beetje slecht engels gebruikt ja.

  • haha, nou heb dit niet zelf verzonnen hoor. ik kan totaal geen verhaal in het engels schrijven. maar dit verhaaltje stond naast de songtekst in t boekje van de cd. neem aan dat ze daar toch wel fatsoenlijk engels hebben gebruikt..

  • belachelijk,laat de mensen die geloven, in hun waarden ja, iedereen mag geloven wat hij in wil. Het is echt een heel mooi nummer, ik ga verijdag naar concert van kees kraayenoord , heb er veel zin

  • jij hebt de humor van n 7jarig kind..

    ik hoop nog voor je dat je eindelijk is in gaat zien dat deze wereld niet door zomaar een knal of gewoon in eens er was of er altijd was daar door is gaan bestaan.. en waarom de historische tijd lijn begint bij christus en niet bij niks?

  • Now thats a prayer !!!

    backed up by nice voice, music & pictures ! excellent sublime

     first-rate superb perfect terrific tiptop great

  • Waarom is dit dan gay? Beetje rare opmerking overigens:P Maarja graag een argument!

  • ik heet eline van dijk, en iedereen denkt dat ik deze filmpjes heb gemaakt! Omdat ik ook gek ben op kees zn muziek.. maar dat is dus niet zo:)

    Wel érg mooi, de filmpjes

  • ik ga naar kees zaterdag

  • De CD is echt het geld wel waard hoor;)

    Maaja dat zijn de CD`s van K`s altijd!!

  • Supermooii !

    En de cd btw ook !!

  • kzoek de nummers: Who Will Not Bring Glory, For The Letting Go, Let Me Lead You, Glory All Glory, Jesus I Adore Run en Keeps Me Coming... Kan iemand helpen? Kan ze nergens vinden

  • als ik jou was zou ik gewoon de cd bestellen ;) dan heb je de beste kwaliteit en de prijs valt best mee! :D

  • zooooooooooooooooo mooi!!!!

  • Deze is echt prachtig,

    de hele cd letting go is geweldig! :D

Loading...
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more