Added: 4 years ago
From: partnercom
Views: 10,205
Sort by time | Sort by thread (beta)

Link to this comment:

Share to:

All Comments (15)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • Lepsza jakość jest u mnie, bo to moja produkcja, oj te kopiowanie :-)

  • bardzo ciekawy filmik

  • Osobiście jestem zdania, że numizmatyka to naprawdę świetny pomysł - zarówno jako hobby, jak i inwestycja. Jedno jest pewne - nie można na tym stracić;) A wszystkim fanom numizmatów polecam odwiedzić stronę Skarbca Mennicy Polskiej, i kliknąć na konkurs ("audiencja z królem"), w którym można wygrać jeden z 500 srebrnych numizmatów. Mi się póki co jeszcze nie udało, ale można próbować raz dziennie;)

  • Jeśli oglądasz ten filmik.

    Powinieneś wejść na mój profil dowiesz się jak zarabiać w internecie.

    Naprawdę POLECAM.

    Pozdro.

  • Ja zarabiam inaczej. Wraz z grupą specjalistów od marketingu sieciowego jestem w stanie zarobić spore pieniądze w krótkim czasie. Ty też możesz... Obejrzyj moje filmiki aby dowiedzieć się jak stać się wolnym finansowo i czerpać zyski minimalnym nakładem pracy.

    Cześć!

  • ejj wiecie moze jak sie nazywa pisenka ktora leci podczas prezenatcji ferrari f60 na TV BIZNES ??

  • 400 lecie Osadnictwa w AP bedzie pierwszą taką monętą na świecie.

  • @bmoptik mam ją:P

  • BarryKent - głupoty gadasz. Kolekcjonerskie monety prlu miały dużo większy nakład i wiele gorszy stop. NG to naprawdę opłacalna inwestycja w każdym momencie.

  • Widzę ze żal dupę ściska ze sie nie zainwestowało.

  • Za wyjątkiem denara Mieszka I (II?) nie pokazano w tym programie żadnej monety, a jedynie medaliki z medali szlachetnych, dla niepoznaki opatrzone nominałem, które niedługo warte będą tyle ile monety kolekcjonerskie emitowane w PRL - nabywane wówczas za połowę pensji, a dziś warte kilka piw.

  • Za wyjątkiem denara Mieszka I (II?) nie pokazano w tym programie żadnej monety, a jedynie medaliki z medali szlachetnych, dla niepoznaki opatrzone nominałem, które niedługo warte będą tyle ile monety kolekcjonerskie emitowane w PRL - nabywane wówczas za połowę pensji, a dziś warte kilka piw.

  • no to pompujemy ceny :D

Loading...
Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more