Added: 2 years ago
From: GodIsDellusion
Views: 45,478
Sort by time | Sort by thread (beta)

Link to this comment:

Share to:

All Comments (25)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • właśnie czytam książkę i bardzo się różni od tego co tu opowiada 

  • Dziwne w opisie pisze że popełnił pierwsze morderstwo w wieku 13 lat , a jak mówi w okolicy 4:30 to wynika że po 18-stce popełnił pierwsze morderstwo.

  • Comment removed

  • Wkurza mnie że mówił gdy zabił kolesia to powiedział że się rozczarował bo nic nie poczuł. A tutaj wyznaje że czuł się bardzo bardzo źle.

  • @252LifePL A skąd wiesz, że mowa o tym samym człowieku?

  • @GodIsDellusion Mówił o pierwszym morderstwie. Dwa razy zabić po raz pierwszy nie można ;)

  • @252LifePL Mógłyś podać czas fragmentów, w których mowa o tej kwestii?

    "Dwa razy zabić po raz pierwszy nie można ;)"

    No shit. ;-)

  • @GodIsDellusion ahh xD nie nie da rady :) oglądałem 2 wywiady właśnie z Twojego kanału. Możliwe że typek trochę kłamie w tych zeznaniach zresztą.. I don't care...

  • ciekawe jak tam jego dzieci żyją

  • Pierwszą osobą, którą Kuklinski zabił był Charley Lane - młody gość, który razem z kumplami dręczył Kuklinskiego. Richard miał wtedy 13 lat i nie mógł już znieść bycia bitym i poniżanym. Nie chciał zabić Charliego, ale nie udało mu się opanować nerwów i dał upust całemu cierpieniu które musiał znosić - zabił go kijem. Pozbył się ciała w Pine Barrens, New Jersey. Wcześniej jednak obciął końcówki jego palców i wybił zęby, żeby utrudnić rozpoznanie

  • "milolosiu" o czym Ty piszesz? zastanów się troche! jak mógł powiedzieć, że nie używał piły bo mięso się o niego rozbryzgiwało?! skoro się rozbryzgiwało to musiał kiedyś jej używać ale zaprzestał tego bo był to uciążliwy sposób ćwiartowania zwłok. nic nie myślicie parówy

  • Używał piły łańcuchowej na początku, ale w wywiadzie z 2001r powiedział, że nie korzystał z niej, bo mięso rozbryzgiwało się o niego.

  • Kiedyś przejeżdżałem obok tego baru - Gemini Lounge tzn. teraz już tam nie ma baru a jest kościół, ale wygląd budynku jest taki sam jak na filmie...

  • W kazdym dokumencie twierdzi ze uzywal pily lancuchowej, wiec polecam ogladac dokladniej. Ogolnie to najlepszy dokument tego typu! 5/5

  • No tak wiele rzeczy sie nie zgadza!!!z ta pila to swoja droga!ale podobno w tym wiezieniu byl tylko jeden wywiad nakrecony z nim!!wiec dlaczego sa 2 rozne???i jest inaczej ubrany na kazdym z nich!!!!

  • @lysy1410p Mowia ze ogolnie przesluchania trwaly 17 godzin a nie ma nic o tym ile ich bylo! Z pila lancuchowa wszystko sie zgadza ale powinienes ogladac chyba z pauzami aby nadazyc!

  • Dokładnie to samo zauważyłem :)

    w wywiadzie z 2001r. Ryszard mówił że nie używał piły łańcuchowej a w tym tutaj twierdzi zupełnie inaczej.

    to samo tyczy się jego pierwszego zabójstwa . (2001r.) Było podane że zabił po raz pierwszy w wieku 13 lat ... Tak więc nie wiem już co mam o tym sądzić

  • @MankowskiMateusz Macie problemy z uwaga czy co?! Zabil pierwszego jak mial 13 a w tym dokumencie jedynie powiedziane jest ze ZANIM SKONCZYL 18, wiec wszystko sie zgadza jedynie cos u Was nie teges z czytaniem!

  • W tym wywiadzie twierdzi , że używał piły łańcuchowej do rozczłonkowywania ciał , w drugim (z 2001r). neguje , stwierdzając , że to ktoś wymyślił... Sam sobie zaprzecza; gubi się w swoich opowiadaniach. Generalnie jest mi to obojętne w jaki sposób ćwiartował swoje ofiary ale z drugiej strony zastanawiam się nad celowością tego typu rozbieżności.

  • Nie ma żadnych rozbieżności. Obejrzyj jeszcze raz te dwa fragment - tym razem uważniej.

  • @hrehor123456 w tamtym wywiadzie nie powiedział "nigdy nie używałem piły mechanicznej" tylko skrytykował i co wynikało z wypowiedzi nie chwalił sobie jej stanu po użyciu, bo mięsa na ubraniu itd, więc wolał noże

  • @hrehor123456 dokładnie miałem to samo pisać :-)

  • interesting

  • he looks like tony soprano

  • @Jaylethal777

    Yeah I thought the same. And also, he looks like an adult version of Cartman... "Respect my authoritaaa! :)

Loading...
Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more